facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Hungry Shark Evolution - Aç Köpekbalığı Oyunu

Hungry Shark Evolution
Bu aralar oynamak için bir oyun arıyorsanız mutlaka Hungry Shark Evolution oyununu denemelisiniz.Oyunda bir köpek balığını yöneterek uzun süre hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.Aslında oyun yeni değildir.Windows 8 ve Windows 8.1 mağazasına düşmeden önce Android ve İso platformlarında ücretsiz oynanabiliyordu.Şimdi ise Windows 8 mağazadan ücretsiz indirilip oynanabiliyor.Tabi ki küçük ekranlı telefon ve tablet üzerinde oynamak başka, dev ekranlı bilgisayarınız da hemde fare ile oynamak başkadır.O yüzden bu eğlenceli oyunu daha önce oynamış kişiler, bilgisayarda bir daha oynamak isteyecektir.

Eğer telefonda belli bir seviyeye gelmişseniz ne yazık ki bir Xbox oyunu olan Hungry Shark EvolutionXbox hesabınız ile giriş yapıp kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün olmuyor.Oyuna yeni başlamanız gereklidir.Hungry Shark Evolution oyununu ücretsiz indirmek için buraya tıklayın.Şimdi biraz bilmeyenler için oyundan bahsedelim.

Öncelikle küçük bir köpekbalığı olarak oyuna başlıyorsunuz.Bu yüzden her şeyi yemek mümkün olmuyor.Ve çok fazla dibe dalmakta zor gözüküyor.Ama beslendikçe güçleniyor ve büyüyorsunuz.Öyle ki oyun sonunda efsane köpek balığı megaladon'a dönüşüp 10 tonluk bir canavar olarak önüne gelen her şeyi yiyebilir, yakıp yıkabilirsiniz.Mükemmel üç boyutlu efektler, aksiyon dolu bir oyun ve heyecan verici sesler ile uzun süre sizi meşgul edecek bir meşgale olacaktır.
Hungry Shark Evolution
Hungry Shark Evolution
Besin zinciriniz arasında çeşitlilik çok.Deniz yaratıkları, kaplumbağalar, balık tutan insanlar, yüzücü insanlar gibi sınır tanımaz bir açgözlülükle denizdeki her şeyi yiyebilirsiniz.Tabi önce boyunuza göre canlılar ile beslenmeniz gerekiyor.Yoksa ölebilirsiniz.
Hungry Shark Evolution
Hungry Shark Evolution
Dev bir köpekbalığına doğru adım adım ilerlerken bazen gizli hazineleri bulmanız geriyor.Bu hazineler sayesinde kazandığınız altınlar ile özel gelişimler yaparak köpekbalığının daha hızlı büyümesini sağlayabiliyorsunuz.Denizin derinliklerine indikçe tehlikelerde artıyor tabi.Denizaltılar, mayınlar gibi şaşırtan tehlikeler bulunuyor.Bir an önce 10 tonluk dev bir köpekbalığına dönüşmek gerekli.Kısacası Hungry Shark Evolution harika bir oyundur.Oyunda megaladon'a dönüşmek için hack ya da hile yapmanızı tavsiye etmem.Çünkü oyunun bütün zevkini bir anda kaçırabilirsiniz.Bunu sakın yapmayın.İyi oyunlar.

1 yorum :

  1. En küçükten başlayıp en büyüğe dönmek bu dünyada yaşayan her tür canlı için geçerli ve ben bu konsepti fazlasıyla eğlendirici ve eğitici buluyorum para basıpta en güçlüyü seçmek yerine paran varsa bile terlemeden ilerleyemeyeceğin oyunları daha çok "oyun" gibi görüyorum.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...