facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

7 Ve 8 İçin Windows 9 Başlat Menüsü İndir

Windows 9 Başlat Menüsü
Microsoft'un bir sonraki işletim sisteminin tanıtımı önümüzdeki aylarda yapılacak.İnternet'e Windows 9 hakkında bazı bilgiler sızdığı söyleniyor.Kesin bir kaynak yok ama büyük ihtimalle Windows 9 işletim sisteminde başlat menüsü geri gelecek.Ve başlat menüsü sızan videolar da yukarıdaki gibidir.Bu başlat menüsü Windows 7'de kine pek benzemiyor.Ama en azından sadece başlat menüsü yok diye Windows 8'e geçmeyen kullanıcılar için sevindirici bir haberdir.Şimdi siz bu tarz bir başlat menüsünü şimdiden kullanmak istiyorsanız bunun için 3. parti bir yazılım bulunuyor.Windows 7, 8 ve Windows 8.1'de Windows 9'a gelecek başlat menüsünü şimdiden kullanabiliyorsunuz.

Windows 9 başlat menüsünün sol tarafı eski başlat menüsü, sağ tarafı ise metro ile özelleştirilmiş olarak gelecek.Şimdi 7 ve 8 için bu başlat menüsünü nasıl kurabileceğimizi inceleyelim.
Windows 9 Başlat Menüsü
Adım 1. Eğer yüklü değilse başlat menüsünü geri getiren 3. parti programlardan biri olan ViStart'ı buradan indirin ve kurun.Tamamen ücretsiz bir programdır.

Adım 2. ViStart yüklendikten sonra Deviantart sitesinde bir kullanıcı tarafından yayınlanan Windows 9 başlat menüsü tasarımını buradan indirin.

Adım 3. ViStart'ın Skins klasörüne gidin ve indirdiğini dosyayı .rar'dan çıkarttıktan sonra klasörün içine atın.

Adım 4. ViSrtart ayarlarına girerek sizin istediğiniz başlat menüleri arasından Windows 9 olanı seçin ve uygulayın.Hepsi bu kadar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...