facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8.1 Update 2 İndir

Windows 8.1 Update 2
Windows 8.1 Update 1 güncellemesinden sonra Update 2'de yayınladı.Daha önce 12 Ağustos'ta geleceği söyleniyordu ve öylede oldu.Bu güncelleme paketinin başlat menüsünü geri getireceği söylentileri vardı.Aslında bu güncelleme paketi kurulum gerektirmiyor.Windows Update ile otomatik olarak Update 1 yüklü bütün bilgisayarlara otomatik olarak yüklenecektir.Bunun böyle olacağı zaten yapılan açıklamalar ile söylenmişti.Yazının sonunda manuel olarak indirme linklerini bulabilirsiniz.

Peki bu güncellemeyi kimler kurabilecek ? Windows 8.1 Update 1 kurulu tüm sistemler bu güncellemeyi alacaktır.Sisteminizde daha önce Update 1 kurulu değilse Windows 8.1 için Update 2 güncellemesini yüklemeniz mümkün değil.
Windows 8.1 Update 2
Güncellemenin henüz ne iyileştirmeler ve değişiklikler yaptığını tam olarak belirleyemedim.O yüzden bunun için ayrı ikinci bir makale yazabilirim.Şimdilik bu güncelleme eğer sisteminize otomatik olarak yüklenmedi ise aşağıdaki resmi site linklerinden indirip yüklemenizi tavsiye ederim.


32 bit sistemler için paket boyutu 100 mb'tır.64 bit sistemler içinse paket boyutu 170 mb'tırPaket kodu "KB2975719" olarak gözüküyor.Güncelleme kısmından yüklenip yüklenmediğine bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...