facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Perfect Effects: Fotoğraflara Sıradışı Efektler Verin

Perfect Effects
Fotoğraflarınıza harika efektler vermek istiyorsanız Perfect Effects programını deneyebilirsiniz.Perfect Effects fotoğraflara sıradışı efektler vermenizi sağlayan ücretsiz versiyonu bulunan harika bir programdır.Kullanımının oldukça kolay olması ve ücretsiz dağıtılması programı çok popüler bir hale getirdi.Photoshop, Photoshop Elements, Lightroom, Aperture gibi programlara ihtiyaç duymadan efektleri Perfect Effects ile verebilirsiniz.

1- Önceden ayarlanmış filtreler sunuyor.Geliştirme modülü ile sezgisel ve yenilikçi bir kullanıcı arayüzü

Sağ kenar çubuğundaki beyaz dengesi aracı ile renkleri otomatik olarak düzeltebilirsiniz.Önceden belirlenmiş filtrelere kendiniz ayarlama yapabilir ve size özel filtre oluşturabilirsiniz.HDR, Retro, Vintage gibi popüler görünümleri ve siyah beyaz görünümleri kolayca oluşturabilirsiniz.
Perfect Effects
2. Profesyonel fotoğrafçının yapacağı ayarlamaları acemi bir kullanıcının yapabilmesi.

Kullanıcı dostu tasarımı ile Photoshop Lightroom, Photoshop Elements veya Aperture gibi programların yapabildiklerini acemi düzeyinde kullanıcılar bile kolayca yapacaktır.
Perfect Effects
4. 125'den fazla özel sıradışı efekti otomatik verin.

Programla beraber gelen 125 adet efekt ile fotoğrafınız için uygun olanı hemen seçebilirsiniz.Her etkinin neye benzediğini öğrenmek için önizleme seçeneği bulunuyor.Bu şekilde fotoğrafı programa ekleme, efekti belirleme ve uygulama işlemleri kolay olduğu gibi hızlı da olacaktır.

Perfect Effects 8 Free Edition programını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.Programın diğer versiyonu olan çok daha fazla efekte ve özelliğe sahip Perfect Effects 8 Premium Edition'ı dilerseniz 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...