facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

WP8'de Sevilen Fotoğraf Uygulaması PicsArt Windows 8.1 İçinde Yayınlandı

Windows 8.1 PicsArt
PicsArt ilk olarak Windows Phone 8 işletim sistemli telefonlarda yayınlanmıştı.Bir fotoğraf düzenleme aracı olan PicsArt artık Windows 8.1 işletim sistemli bilgisayar ve cihazlarda da kullanılabilecek.PicsArt özetle bir fotoğraf düzenleme aracıdır.Bu zamanda fotoğraflara efekt vermek için aslında uygulama ve program sıkıntısı çekmezsiniz.Zira bunu kolayca yapacağınız bir çok program ve uygulama zaten mevcut.Üstelik bir çoğu bu hizmeti ücretsiz yapıyor.

Windows 8.1 PicsArt uygulamasını özel kılan ise bir fotoğraf düzenleme aracında bulunması gereken her şeyin bir arada olmasıdır.Örneğin mağazada fotoğraflara efekt vermek için daha önce Photo Studio uygulamasını paylaşmıştık.Ama Photo Studio sadece fotoğraflara efekt verebilir.Kapsamlı bir düzenleme yapamaz.Ya da fotoğrafları renklendirmek için harika bir uygulama olan Fotor'u da deneyebilirsiniz.Ama onunda amacı sadece fotoğraf renklendirmektir.Bunlar gibi bir çok uygulamayı blog aramasını kullanarak tanıyabilirsiniz.PicsArt ise fotoğraflara efekt verme, çerçeveleme, kesme, büyütme ve küçültme, renklendirme, çıkarma yerleştirme ve hatta photoshop ile bilinen klonlama yapabilirsiniz.

Windows Phone 8 İşletim sistemli telefonlar için PicsArtburadan indirin.Windows 8.1 işletim sistemli bilgisayar ve cihazlar için ise buradan indirin.

Uygulama Windows Phone 8'de sevildiği için bir çok kullanıcı uygulama sayfasına Windows 8 içinde aynı uygulamayı talep etmişti.Bu sevilen fotoğraf düzenleme aracı artık Windows 8 ve 8.1 işletim sistemli bilgisayarlarda da ücretsiz kullanılabilecek.
Windows 8.1 PicsArt
En beğendiğim yanı ise klonlama aracıdır.Bu araç için PhotoShop'u sürekli hazırda tutmak zorunda kalıyordum.Artık buna gerek kalmayacak.
Windows 8.1 PicsArt
PicsArt ile kolayca yapabileceğiniz bir şey daha var o da fotoğrafları düzenlemektir.Birçok efekt uygulamasında fotoğrafları düzenlemek için bir araç bulunmuyor.PicsArt'ta ise bu araç baya bir gelişmiş.Kesme, büyütme ve küçültme gibi basit işlemeleri kolayca yapabilirsiniz.Bunun dışında tabi bir çok özellik sizi bekliyor.PicsArt ile herkes birer fotoğraf sanatçısı olabilir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...