facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8.1 Update 2 Ağustos Ayında Geliyor

Windows 8.1 Update 2
Windows 8.1'e gelecek Update 2 ve sonraki muhtemel güncelleme Update 3'ten yeni haberler var!

Windows'un geleceğiyle ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsak, şimdilik dedikodulara kulak vermekten başka pek çaremiz yok. Dedikodular ise bize şimdilik sadece küçük bilgiler vermekle yetiniyorlar.

Yeni ortaya çıkan bir bilgiye göre Windows 8.1 Update 2, Microsoft tarafından Ağustos ayında kullanıma sunulmak üzere hazırlanıyor. Bir başka bilgiye göreyse güncellemenin boyutu, sıfırdan, temiz yükleme için 3GB olacak.

Update 3 ise bir söylentiye göre 2015 ilkbaharında gelecek ve bir özelliği bulunacak: İddiaya göre Microsoft, Update 3 ile birlikte masaüstü işletim sistemini, Windows Phone'un GDR güncellemelerinde olduğu gibi sıkça güncellemeye başlayacak. Bununla birlikte Windows 9'un da 2015'in ikinci veya üçüncü çeyreğinde çıkmasının beklenmesi, bu bilgilerle biraz çelişiyor.

Windows 8.1 Update 2 güncellemesinin Windows 8.2 olarak oraya çıkmasını ise beklememek gerekiyor. Şu anki bilgiler, Microsoft'un "Update x" isimlendirme stratejisini kullanmaya devam edeceğini söylüyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...