facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8'li Tablet Bilgisayarlar Satışa Çıktı

Windows8'li Tablet
Uzun süredir beklenen tablet pcler uzun bekleyişin ardından satışa çıktı.Kolay taşınabilirliği ve hafifliği ile dikkat çeken tablet pc'ler klavye çıkışı özelliği ile de hem tablet hem bilgisayar olarak kullanım özelliğine sahip.

Asus Transformer Book T100TA-DK002H modeli;

Transformer Book T100, dizüstü bilgisayarın işlevselliğini ve tabletin kolay taşınabilirliğini bir araya getiren kompakt bir bilgisayardır. 1.07 kg ağırlığı ile T100, alternatifleri arasında en hafif bilgisayarlardan biridir.

Transformer Book T100, Intel’in en yeni ve dört çekirdekli Atom Z3740 işlemcisiyle güçlendirilmiştir. T100, 11 saate kadar batarya ömrü ile şarj etmeye gerek kalmadan  bir mesai tam gününden daha fazla çalışabilir.USB 3.0 veri aktarımı, yeni nesil depolama aygıtlarını desteklerken: 32 GB / 64 GB eMMC’de, uygulamaları başlatma ve dosyaları kaydetme işlemlerini hızlı yapar.

Transformer Book T100 sadece klavye istasyona sahip bir tablet olmayıp, işlevsel dizüstü bilgisayar deneyimi için tasarlanmıştır. USB 3.0 desteği ve tablet üzerindeki Micro HDMI bağlantı noktası ile T100’ü full HD televizyona bağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...