facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows Phone Resmi Facebook Messenger Uygulaması Yayınlandı

Facebook Messenger
İos ve Android platformlarında uzun zamandır bulunan Facebook'un Messenger uygulaması artık Windows Phone 8 kullanıcılarının da indirilmesine sunuldu.Windows Phone kullanıcıları bugün itibari ile Facebook Messenger uygulamasını indirip kullanabilirler.Facebook Messenger uygulamasını Windows Phone sistemli telefonunuz kurmak için buradan indirebilirsiniz.
Facebook Messenger
Facebook Messenger for Windows Phone, uygulamanın Android ve iOS sürümlerindeki tüm özellikleri içeriyor. Buna sticker'lar, grup konuşmaları, konum paylaşma, mesaj alındı onayı, kişilerin çevrimiçi olma bilgileri ve senkronize sohbet geçmişi dahil. Microsoft, Mobil Dünya Kongresi 2014'te Facebook'un ileriki haftalarda bir Messenger uygulaması yayınlayabileceğini söylemişti. Bugün itibariyle firmanın söyledikleri gerçek oldu ve Windows Phone sahipleri, eksikliği hissedilen uygulamaya sonunda kavuştular.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...