facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8.1 with Bing Bedava Olacak

"Windows 8.1 with Bing", bedava olabilir mi?
Windows 8.1 with Bing
Geçtiğimiz günlerde internete sızan bu farklı Windows 8.1 yapısı, bedava Windows olabilir!

İnternete sızan diğer Windows 8.1 Update 1 yapılarından farklı "Windows 8.1 with Bing" yapısı, merak uyandırmıştı. Microsoft'taki bağlantılarıyla tanınan Mary Jo Foley, bu yapının Microsoft'un bir "deneyi" olduğunu söyledi.

Zdnet'ten Mary Jo Foley'in ismini açıklamadığı kaynaklara dayandırdığı haberine göre Microsoft, Bing hizmetlerini entegre ettiği bu Windows sürümünü gelecekte bedava olarak sunmayı planlıyor. Microsoft'un Bing'i teşvik eden çeşitli programlar sunduğunu biliyoruz. Bu rapor doğruysa Bing reklamlarıyla ve tanıtımlarıyla dolu bir Windows'un ücretsiz olarak sunulması gerçekten de sözkonusu olabilir.

Kulağa hoş gelse de işletim sisteminin içinde reklamlarla uğraşmak, çoğu kullanıcının hoşuna gitmeyecek bir şey olsa gerek. Yine de raporda "deney" olarak adlandırılan bu iddiaların gerçeğe dönüşmeyebileceğini unutmamakta fayda var.


Kaynak Chip

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...