facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

8tracks Radio Artık Windows 8 Mağazada - Ruh Halinize Göre Müzik Dinleyin

Windows 8 8tracks Radio
Bilen biliyor, bilmeyen için ise anlatacağız tabi ki.8tracks Radio dünyanın tüm şehirlerinden 600,000 binden fazla müziği size ulaştırıyor.Ruh halinize göre müzik seçebiliyorsunuz.Kullananlar müptelası oluyor.Çünkü ruh halinize göre harika müzikler dinleme şansınız var.Bilen nereden biliyor ? 8tracks Radio Android ve İos platformlarında çok sevilen ve çok fazla indirilip oylanan harika bir müzik dinleme uygulaması.Ücretsiz müzik dinlemek isteyenlerin beklentilerine tümüyle cevap veren, isim yapmış mükemmel bir araç diyebiliriz.Ve artık 8tracks Radio Windows 8 platformunda da indirilip kullanılabilir.Artık bilgisayarınızda 8tracks Radio uygulaması ile ruh halinize göre müzik dinleyebilir, liste oluşturabilir daha bir çok şeyi yapabilirsiniz.
Windows 8 8tracks Radio
8tracks Radio uygulamasının bu kadar sevilmesinin nedeni size istediğiniz tarz müzikleri listeleyip dinleme imkanı tanımasıdır.Kendinizi şuan nasıl hissediyorsunuz ? Mutlu, sakin, aşık, canlı, kederli vs.. ya da ne tür müzik dinlemek istiyorsunuz ? Pop, gitar, slow, romantik ve daha bir çok kategoride müzik dinleme şansınız var.
Windows 8 8tracks Radio
Bunların hepsini size Windows 8 8tracks Radio uygulaması sağlıyor.Üstelik çok kullanışlı ve hızlı bir arayüzü ile.Kesinlikle yavaşlama ya da donma olmadan en düşük bağlantı hızlarında bile sorunsuz dinleme yapabilirsiniz.Böyle kaliteli bir uygulamanın ücretsiz olması da herkes için bir ayrıcalık sanırım.Fazla söze gerek yok.8tracks Radio uygulamasını mağazadan indirmek için buraya tıklayın.Windows RT, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcıları için olmazsa olmaz bir uygulama olacağı şimdiden kesin gibi.

1 yorum :

  1. Yazmayı unutmuşum.Windows 8.1 Update 1 kullananlar 8tracks radio uygulaması açık iken görev çubuğunda uygulama önizlemesini açıp, uygulamayı açmadan araç çubuğu yardımı ile müzik değiştirebilir, duraklatabilirler.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...