facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Yenilmezler Avengers Initiative Oyunu Ücretsiz

Windows 8 Yenilmezler Oyunu
Disney oyunları bir süre için mağazada ücretsiz sunuluyor.Kısıtlı bir süre olduğu söyleniyor ama bu sürenin ne kadar olduğu belli değil.Mağazada keyifle oynayacağınız, görsel efektleri tatmin edici olan bir oyun arıyorsanız yenilmezler (Avengers Initiative) hoşunuza gidebilir.Oyunda amacımız S.H.I.E.L.D'in dağlarda saklı tutuğu çok gizli bir tesisten kaçan süper güçlü suçluları tespit edip yakalamak.Karakterlerimiz ise HULK ve Kaptan Amarika.Oyunda ilerledikçe yenilmezlerin geri kalan kahramanlarıyla da oynayabiliyorsunuz.
Windows 8 Yenilmezler Oyunu
Windows 8 Yenilmezler Oyunu
Avengers Initiative oyununu kısıtlı bir süre için mağazadan ücretsiz indirmek istiyorsanız oyunlar kategorisine bakın ya da buraya tıklayarak hemen indirin.Oyun 1,7 Gb olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir.Ama yüklendiğinde buna değdiğini göreceksiniz.Yenilmezler oyununda karakteriniz ile kaçan suçluları yakalamaya çalışıyorsunuz.Başlangıç karakteri Hulk'tur.Daha sonra diğer karakterler oyuna katılacak.İtem ve karakter geliştirmek için puan ve özel taşlar topluyorsunuz.Aslında mükemmel bir oyun.Ama dövüşler yeni başlayanlar için çok zor gelebilir.Biraz alışmak gerekiyor.Sadece fare kullanıyorsunuz.Klavyeden ise yön tuşları ile yardım alabilirsiniz.
Windows 8 Yenilmezler Oyunu
Yeni yılı bu olağanüstü tekliflerle karşılayın – En sevdiğiniz Disney oyunlarından 7 tanesini sadece sınırlı bir süre için ÜCRETSİZ olarak indirin!

Bu epik macerada seviye atlayın, donanımınızı artırın ve HULK veya KAPTAN AMERİKA olarak mücadele edin. Wendigo, Abomination, Kronan ve Skrull’lar gibi dünyanın en kötü adamlarının peşine düşün, onları yenin ve YENİLMEZLER'in felaketin eşiğine gelen dünyayı kurtarmasına yardım edin!

Pulse’nin ardından S.H.I.E.L.D.’in Rocky dağlarındaki çok gizli tesisi Vault’un kapıları açılınca, orada tutuklu bulunan tüm süper güçlü suçlular ve canavarlar serbest kaldı. S.H.I.E.L.D. Helicarrier’da bulunan Nick Fury gönülsüz HULK’ı yakalayabildiği tüm canavarları yakalaması için görevlendirirken S.H.I.E.L.D. ise Vault’un kapılarını kimin neden açtığını bulmak için Yenilmezler'in geri kalan üyelerini topluyor.

Vahşi Dövüş
Tamamen hareketlere dayalı bu aksiyon oyununda rüzgâr hızındaki vuruş, saldırı ve kombo kontrolleriyle saf SÜPER GÜÇLÜ DÖVÜŞ deneyimini yaşayın.

Göz Kamaştırıcı HD Görselleri
Dev PATRON BOYUTUNDA düşmanlarla dövüşün, şaşırtıcı özel efektlerin keyfine varın ve inanılmaz ve ünlü Marvel konumlarını ziyaret edin.

Benzersiz Özelleştirme
Nasıl isterseniz öyle oynamak için Hulk'ı ve Kaptan Amerika'yı TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİN. Özel kostümler alın, inanılmaz süper güçlü yeteneklerin kilidini açın, patlayıcı güçlendirmeleri keşfedin ve Hulk’ın ve Kaptan Amerika'nın dövüş özelliklerini yükseltin.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...