facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

iSpy ile Web Kameranızı Güvenlik Kamerasına Dönüştürün

iSpy
iSpy, bilgisayarınızdaki mikrofon ve kamerayı harakete ve sese duyarlı, kayıt ya da izleme yapılabilen birer güvenlik sistemine dönüştüren ücretsiz bir programdır.Program ile birden fazla kamera ve mikrafon ekleyebilir, dilerseniz birden fazla bilgisayarı aynı web arayüzü ile kontrol edebilirsiniz. Dahili web sunucusu ile iSpy web sayfası üzerinden görüntüleri flash olarak izleyebilirsiniz. Eğer mobil telefonunuzla görüntülere erişmek isterseniz buradaki adresindeki mobil arayüzden uyumlu (MP4) dosya biçiminde sunulan görüntüleri izleyebilirsiniz.
İspy
İspy programını indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.Güvenlik kaydını harekete ya da sese duyarlı olarak aktif etmenin dışında zamanlayabilirsiniz de. Program ses ya da hareket tespit ettiğinde dilerseniz başka bir programı çalıştırabilir ya da size SMS gönderilmesini sağlayabilir.Program Net Framework 4 gerektirir.Windows Xp/Vista/7/8 ve Windows 8.1'in x86, x64 sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.Üstelik ücretsiz bir programdır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...