facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 İçin 3 Tane Yeni Yıl Teması

Yeni yıl yaklaşıyor.Eğer masaüstünüzü 2014 yılı için yılbaşına özel düzenlemeyi düşünüyorsanız, özelleştirme yapmak için en iyi yol temayı değiştirmektir.Yeni yıl temaları özel duvar kağıtları, özel sesler ve renkler içerir.Temaların hepsi Microsoft tarafından oluşturulmuş orjinal temalardır.Bu temaları Windows 8 ve Windows 8.1 üzerinde kullanabilirsiniz.Microsoft'un 3 adet yeni yıl teması;

Karlı Gece teması
Karlı Gece teması
Ormanın sessiz görkeminden tutun insanın içini ısıtan bir kır evine ve karla kaplı büyülü kent sokaklarına kadar bu göz alıcı görüntüler, karın bir manzarayı kaç farklı şekle bürüyebileceğini resimliyor. Kışı, bu ücretsiz Windows temasıyla karşılayın.Temayı indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.

Tatil Işıkları Teması
Tatil Işıkları Teması
Bu ücretsiz Windows temasındaki tatil kutlamasının ve kış mucizesinin parlak resimleriyle masaüstünüzü şenlendirin.Temayı indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.

Decking the Halls Teması
Decking the Halls Teması
La la lalala! Bu tatil çok keyifli olacak, koroya katılın ve en güzel giysilerinizi giyin. Masaüstünüze bu ücretsiz Windows tatil temasını indirerek bilgisayarınızı bu keyifli zamana özel süslemelerle, altın renkli kurdelelerle ve mumlarla dekore etmeyi unutmayın.Temayı indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...