facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Çılgın Hırsız Despicable Me Mükemmel Windows 8 Oyunu

Despicable Me: Minion Rush
Gru'nun kendi dillerini konuşan, sadık, sarı Minyonları, ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush oyununda en zorlu meydan okumaya hazır! Bir Minyon olarak oyna, patronun (eski?) süper kötü Gru'yu etkilemek için diğerleriyle rekabet et! Yılın Minyonu unvanını kazanmak için için zıpla, uç, engellerden kaç, muz topla, haylazlık yap ve kötüleri alt et! Despicable Me: Minion Rush oyununda 11 tane dil desteği var.Ve bu diller arasında Türkçe seçeneği de bulunuyor.Bu ücretsiz Windows 8 oyununu, mağazada oyunlar kategorisinden indirebileceğiniz gibi buradaki linke tıklayarak da indirebilirsiniz.
Despicable Me: Minion Rush
Despicable Me: Minion Rush
Mağazada gördüğüm en zevkli oyunlardan bir tanesi.Grafikleri mükemmel, sesler harika ve oyun çok eğlenceli.Daha ne olsun peki ? Çılgın hırsızda amaç engelleri, tuzakları aşarak olabildiğince fazla muz toplayıp sona ulaşmaya çalışmak.Oyunu 3 gündür oynuyorum hala bitiremedim.Çünkü göründüğünden çok daha zor.
Despicable Me: Minion Rush
Despicable Me: Minion Rush
ÇILGIN HIRSIZ'IN TÜM ENERJİSİ VE MİZAHI
• Çılgın Hırsız'ın şaşırtan komiklikteki Minyon anlarının keyfini çıkar
• Yüzlerce görevde çılgınca şeyler yap
• Gru'nun Laboratuvarı, Gru'nun Yerleşim Alanı & El Maço'nun İni gibi sürprizlerle, gizemlerle ve engellerle dolu eğlenceli mekanlarda koş!
• Minyonunu eşsiz kostüm, silah ve güçlendirmelerle kişiselleştir
• Vektör'le ve özel olarak oyun için yaratılan tüm yeni kötülerle savaş

12 yorum :

 1. Hilesi yokmu be kardeş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İhtiyaç duymadığım için var mı yok mu bilmiyorum.Zaten hilesiz oynamak her zaman daha iyidir.

   Sil
  2. Adsız20:04

   Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

   Sil
 2. Adsız20:21

  Hiç bir şekilde geçilmiyor şehir turu. Ne yapmak gerek bilemedim. Oyunu kurallarına uygun oynamıyor olabilir miyim acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam oyunda amaç şehir turunu geçmek değil.Görevler var.Onları bitirmeniz gerekiyor.Zaten 3 tur var.O turlar içinde size verilen görevleri yapmanız gerekiyor.Oyunda seçenekler kısmına girip oyunun amacı bölümünü okumanızı tavsiye ederim.

   Sil
 3. Adsız18:23

  vektör savaşı nasıl oynayıyor ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Basit.Gelen saldırılardan sağa ve sola basarak kaçın.Bazen hedef çıkar.Hedef çıktığında ise "1,2,3" tuşlarına basıp (geldiği yola göre) vektörü vurabilirsiniz.

   Sil
 4. Adsız17:43

  Mean savaşı nasıl geciliyooor??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hedef işareti çıktığında 1-2 ve 3 tuşlarına basarak devi vurun.

   Sil
 5. Adsız20:05

  muzları harcıcak yer yok lütfen nasıl harcanıyor bilen varsa cevap versin lütfen

  YanıtlaSil
 6. ARKADAŞLAR PC YE YÜKLERKEN DİL SEÇENEĞİNİ YANLIŞLIKLA ALMANCA YAPTIM.DEĞİŞTİREMİYORUM AYARLARI BULAMIYORUM. LÜTFEN YARDIMMMM !!!!!

  YanıtlaSil
 7. sa arkadaslar bu oyun u oyun konsolu ile oynayabılırmıyız bır turlu cozum bulamadım bu oyun u pc de oyun konsolu ıle oynamak ıstıyorum nerede satılıyor nasıl bır konsol bılgısı olan warsa bana ulasabılırmı
  boldoroz@gmail.com

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...