facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows Xp İçin En Güzel 20 Temaları (Visual Styles)

Yapılan istatistiklerde desteğin tamamen çekilmesine rağmen hala Xp kullanım oranı çok yüksek gözüküyor.Kullanım oranının bu kadar yüksek olması, sistemi düşük makinelerin hala yaşamayı sürdürüyor olmasıdır.Sanırım Windows 8 gibi harika bir sistem varken kimse daha iyi diye kullanmıyordur. 

Windows Xp'yi.Ama bu sistemin en kötü yanı nedir biliyor musunuz ? Mavi ve Yeşilin çok iğrenç kombinasyonudur.Bu yüzden temalar ile özelleştirmek en mantıklı yoldur.Bu çalışma verimini de arttıracaktır.Aşağıda Windows Xp için 20 tane çok güzel tema bulacaksınız.Bu temelar 3.parti temalardır.Yani Visual Styles temalar.Kurulum için yazının sonuna bakın.

Ahşap Visual Styles
Leopard X
OSX Tiger
Delta VS

Rüya Teması
 EX2008 
EX2008
DUO Teması
Cadoo Visual Style
 GAIA 
GAIA
Greenius
KUPO XP 2.0
LUDER
SLAN XP 2.0
UBUNTU XP
SULUBOYA TEMASI
VistaPerfection X4
ANİMUS
 AURUM 
AURUM
Kurulum için Uxtheme patcher programını buradan indirin ve çalıştırıp uygulayın.İndirdiğiniz temaları "C:\WINDOWS\Resources\Themes\" klasörüne kopyalayın.Temalar bir klasör bir de dosyadan olur.Klasör ve dosyayı, ikisini birden Themes klasörüne kopyalayın.".msstyles ve shellstyle.dll" uzantılı dosya ve klasörü.Daha sonra masaüstünüze sağ tıklayıp özelliklere girdiğinizde temaları görebileceksiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...