facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8.1 Çıkınca Nasıl İndirilir

Windows 8.1 Yüksetlme
Windows 8.1 henüz son kullanıcıya sunulmadı.Ama çok az bir zaman kaldı.Bu ayın 18'in de yani 18 Ekim 2013 tarihinde son kullanıcıya dağıtılmaya başlayacak.Peki Windows 8 kullananlar 8.1'e nasıl geçecekler.Öncelikle Windows 8 kullanıcılarının 8.1 için para vermeden yükseltme yapabileceklerini bilmeniz gerekiyor.Mağaza üzerinden alacağınız bir bildirim ile yükseltme için 8.1'i indirebileceksiniz.Daha detaylı bilgi için buradaki yazıma bakabilirsiniz.

Vista ve Windows 7 kullanıcıları ise Windows 8.1 sürümüne yükseltme yapmaları için satın almaları gerekecek.Windows 8.1 119 dolar fiyattan satılırken 8.1 Pro 199 dolardan satışa sunulacak.8 kullanıcıları için merakla beklenen 8.1 sürüm opsiyonel'dir.Yani dilerseniz kurmazsınız.Ama yenilenmiş başlat menüsü ve başlangıç ekranını bekleyen kullanıcılar kesinlikle yükseltme yapmak isteyecektir.Yükseltme sonrası kaybınız olacaktır elbette.Yükseltme sonrası neleri kaybedeceğinizi öğrenmek için buradaki yazıyı inceleyin.İnternet üzerinden şimdi indirilebilen sızmış Build 9600 (Yapı) sürümünü şimdilik indirip kullanmanızı tavsiye etmiyorum.Son kullanıcı sürümü zaten 18 ekimde çıkacaktır.

4 yorum :

 1. Ben hemen hemen 1.5 aydır kullanıyorum.Güzel keyif verici herkese tavsiye ederim.Resim yollayacaktım ama beceremedim.Media Center içeren WİNDOWS 8.1 Pro yazıyor. Build 9600 böyle bir yazı yok.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. windows 8 preview
   Windows 8 Pro
   Windows 8.1 Preview
   Windows 8.1 Pro RTM

   Sürümlerini kullandım.Bende kesinlikle Windows 8.1'i herkese tavsiye ederim.İlk defa Windows 8 ile masaüstü bilgisayarlar için bir işletim sisteminin online mağazası oldu.Daha kararlı, daha yenilikçi bir sistem.Eminim yakında herkes sistemlerini Windows 8.1'e yükseltecektir.

   Sil
 2. Sag olasınız sizden çok bilgiler aldım.Hakkınızı helal edin muteşem yazılarınıza dökümanlarınıza ortak oldum.İyi çalışmalar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için ben teşekkür ederim.

   Sil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...