facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Phototastic İle Kolayca Fotoğraf Çerçeveleri Oluşturun

Phototastic
Phototastic mağazada fotoğraf kategorisinde bulunan, fotoğrafları çok kolay ve hızlı bir şekilde çerçeveleyip gölgelendirme uygulamasıdır.Uygulama ile birden fazla fotoğrafı tek bir çerçeveye basitçe oturtabilirsiniz.Program ücretsiz olarak dağıtılsa da ücretsiz sürümünde bir takım kısıtlamalar var.Ücretsiz sürümde dört fotoğrafa kadar çerçeve oluşturabiliyorsunuz.Ücretli sürümde ise yirmi beş fotoğrafa kadar çıkabiliyorsunuz.Phototastic ile şık arka planlar, şekilli fotoğraflar, en boy oranı ve gölgelendirme gibi rötuşları kolayca yapabilirsiniz.
Phototastic
Mağazadan satın almadan indireceğiniz ücretsiz sürümde dört fotoğrafı aşağıdaki gibi farklı şablonlara yerleştirebiliyorsunuz.
Phototastic
Tek fotoğraf, iki fotoğraf, üç ve dört fotoğraf kullanma tercihinizde var tabi ki.Ama daha fazlasını için uygulamayı satın almanız gerekiyor.
Phototastic
"Border" seçeneği ile çerçevenin sınırlarını kolayca belirleyebiliyorsunuz.Resimleri birbirlerine tamamen yaklaştırıp tamamen uzaklaştırmak sizin elinizde.
Phototastic
Onları istediğiniz şekle "Photo Shape" özelliği ile sokabilirsiniz.Kalp, daire ve çiçek gibi.Buradaki seçeneklerin bir çoğu ücretsiz olsa da ücretli olan şekillerde mevcut.
Phototastic
Arka plan için hazır oluşturulmuş desenleri "Background" özelliği ile fotoğrafa dahil edebilirsiniz.Desen kullanabileceğiniz gibi arka plan için renkte kullanabilirsiniz.Renklerin çoğu bu tarz fotoğraflara özel koyudan açığa, açıktan koyuya doğru hazırlanmıştır.
Phototastic
Ve tabi ki daha hoş bir görünüm için gölgelendirme seçeneği bulunuyor."Shadow" bölümü baya bir gelişmiş.Gölgeyi istediğiniz gibi, istediğiniz yönde ve renkte ayarlayabiliyorsunuz.Diğer bölümler gibi bunu da çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.Sonuç olarak Phototastic uygulaması her ne kadar kısıtlı da olsa bu haliyle bile çok hoş ve sorunsuz bir uygulamadır.Birden fazla fotoğrafınızı birleştirip düzenleyerek tek bir harika fotoğraf elde edebilirsiniz.Phototastic'i mağazada fotoğraf kategorisinde bulabilir ya da arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...