facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Mobogenie Andorid Cihazlarda Windows Üzerinde Tam Kontrol Sağlar

Mobogenie
Mobogenie Windows bilgisayarlar için all in on Android telefon ve Android tablet yöneticisidir.Android cihazınızı Usb kablo ile bilgisayara bağlayarak tam kontrol sağlayabilirsiniz, dosya paylaşımı, rehber, galeri ve uygulamaları kontrol edebilirsiniz.En güzel yanı ise çok kolay bir şekilde Android telefonunuzda yada tablet bilgisayarınızda kolayca yedekleme yapabiliyor olmanızdır.
Mobogenie
Mobogenie programını indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.Kolayca aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

SD kartı yönetin: Sd kartta bulunan tüm dosyaları görüntüleyebilirsiniz.Dosya ekleme, dosya silme ve dosya düzenleme işlemlerini çok kolay bir şekilde Windows üzerinde yapabilirsiniz.

Yedekleme: Program ile cihazınızın neredeyse her şeyini ayrı ayrı yedeklenebilir.Rehber, mesajlar, müzik, video ve fotoğrafları kolayca bilgisayarınızda bulunan sabit diske kaydedebilirsiniz.

Geri yükleme: Aldığınız yedekleri yine Mobogenie üzerinden geri yükleyebilirsiniz. 

Uygulama yükleme (APK): Android uygulamaları apk olarak bulunuyor ise program üzerinden yükleme işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Zil sesleri İndirme: Binlerce zil sesini ücretsiz olarak dinleyip indirebilir ve telefona uygulayabilirsiniz.

Video indirme: Video paylaşım sitelerinden videoları izleyebilir ve indirme yapabilirsiniz.Bunun için Explorer'da flash player'ın kurulu olması gerekiyor sanırım.Çünkü tarayıcı olarak onu kullanıyor.

Duvar kağıtları: Binlerce ücretsiz duvar kağıdına sahip olabilirsiniz.Program üzerinden baktıktan sonra indirebilirsiniz. 
Mobogenie
Mobogenie
Birden çok uygulama yüklemesi çok fazla zaman alacağı için program üzerinden yükleme yaparak zamandan kazanabilirsiniz.Ayrıca zil sesini ayarlama gibi özellikleri de bulunuyor.Mobogenie aynı zamanda Youtube üzerinden video indirerek indirdiğiniz videoyu cihazınıza ulaştırmanızı sağlar.Binlerce zil sesi, duvar kağıdı ve oyunu da program üzerinden indirip telefona yükleyebilirsiniz.Genel olarak program Windows Android arası veri transferini kolay bir hale getirmeyi amaçlamıştır.Ama bunların yanında zil seslerinden, duvar kağıtlarından, oyunlardan ve videolardan da faydalanabilirsiniz tabi ki.Program Windows Xp, Vista, 7 ve Windows 8 üzerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...