facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Mağazadaki Bu Ayın En İyi Oyun Uygulamaları

Zombie Driver HD
Zombie Driver HD
Zombie Driver HD Windows 8 için en iyi görsellere sahip uygulamalardan bir tanesidir.Bu sistem için oynanabilecek en iyi oyunlardan.

Zombie Driver HD çeşitli görevleri tamamlamak için hikaye odaklı bir oyun keyfi sunuyor.Oyunda amaç arabanızla olabildiğince zombi öldürerek puan kazanmak.ayrıca oyunda katliam modu da bulunuyor.Aracınızı geliştirerek oyunda daha iyi ve daha rahat ilerleyebiliyorsunuz.Düz bir sarı taksi ile oyuna başlıyorsunuz.Ancak çeşitli zırhlar, ekstralar, hayatta kalma şansınızı arttırmak için nitro eklenebiliyor.Hatta ileride bir tank almak bile mümkün oluyor.Oyun ücretlidir.17.99 TL'ye satın alabilirsiniz.Almadan önce oyunu denemek için indirebiliyorsunuz.Mağazada arama yapın ya da oyunlar kategorisine bakın.

Lego Hero Factory 
Lego Hero Factory
Oyunda amaç yaratıkları ile savaşmak.Zırh ve silah gelişimi için bir dükkan bulunuyor.Oyun çok hareketlide olsa karakter gerçekten çok yavaş.Yaratıkları vurmaksa zor.Oyuna daha yeni başladım.Yinede oynanabilir bir oyun.Mağazada aldığı puana bakılırsa oyunun şimdiden sevenleri var.Bunun nedeni iyi grafiklere sahip olması ve gerçekten zor bir oyun olması olabilir.

Lego Hero Factory oyununu Windows 8'e indirmek için mağazada oyunlar kategorisine bakın ya da arama yapın.Ücretsiz bir oyundur.

Offroad Racing
Offroad Racing
Offroad Racing adından da anlaşılacağı gibi engebeli yollarda bir yarış oyunu.Oyunda amaç aracı sağlam bir şekilde bitiş çizgisine ulaştırmak.Bu sayede paralar kazanıyorsunuz ve aracınızı daha iyi bir hale getirmek için çeşitli yükseltmeler yapabiliyorsunuz.Bu başlarda kolay gözükse de finiş çizgisine ulaşmak için aracınızı daha hızlı ve daha dengeli bir hale getirmelisiniz.Parkurlar giderek zorlaşıyor.

Oyun ilerledikçe daha iyi araçlar satın alarak yeni turlarda daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.Bu tarz oyunlar genelde telefonlarda oynanıyor.Ama Windows 8 üzerinde oynamak ayrı bir zevk.Daha büyük ekran, daha iyi ses ve daha iyi grafikler sizi bekliyor.Oyun gerçekten aynı türdekiler arasında en iyilere girebilecek kalitededir.Ücretsizdir.Mağazada Offroad Racing yazarak bulabilir ya da oyunlar kategorisine bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...