facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Galatasaray Uygulaması

Windows 8 Galatasaray Uygulaması
Bir Galatasaraylı iseniz bu uygulama gerçekten hoşunuza gidecek.Başlangıç ekranında canlı fayans destekli bir Galatasaray uygulaması olması her fanatiğin isteyeceği bir şeydir.Galatasaray SK uygulaması Hüseyin Özen tarafından oluşturulmuş resmi olmayan bir uygulamadır.Ama resmi olsa aynen böyle olsun diyeceğiniz türden bir şey.
Galatasaray SK
Galatasaray SK uygulaması takımınız hakkında haberleri bulabileceğiniz, videolar izleyeceğiniz ve puan durumunu anlık takip edebileceğiniz bir uygulamadır.Ayrıca uygulamanın canlı fayans desteği bulunuyor.Bu sayede uygulamaya giriş yapmadan başlangıç ekranınız üzerinde son haberleri slayt şeklinde görebileceksiniz.Diğer hiçbir ücretsiz uygulamada görmediğim kadar güzel bir görselliğe sahip.Geçişler bir harika.
Galatasaray SK
Son haberler, son videoları uygulamanın ana ekranında görebiliyorsunuz.İsterseniz eski haberleri ve eski videoları tümüyle görmekte mümkün.Tamamen ücretsizdir.İndirmek için mağazada Galatasaray SK ismini aratabilir ya da spor kategorisinde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...