facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

İnternet Download Manager'a Alternatif EagleGet

EagleGet
İnternet kullanıcıları için her zaman bir indirme yöneticisi ihtiyacı doğmuştur.İndirme yöneticisi olarak piyasada pek fazla kaliteli program yok.Kaliteli olanlarında ücretli olduğunu zaten biliyorsunuz.İndirme yöneticisi değince aklımıza hemen İnternet Download Manager geliyor.İDM bu konuda kesinlikle en iyi ve en kaliteli programdır.Ama ücretlidir.Bu yazıda İdm'nin sunduğu neredeyse tüm özellikleri sunan ve tamamen ücretsiz olan ayni İDM'nin alternatifi olabilecek tek yazılım olan EagleGet programını tanıyalım.
EagleGet
EagleGet neredeyse İdm'nin sunduğu tüm özellikleri size sunuyor.İndirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.Program gerçekten çok güzel bir görünüme sahip.Türkçe dil desteğininde bulunduğunu başından söyleyelim.Çok çık, çok modern ve özellikle video indirme için İdm'yi aratmayacak kadar özelliğe sahip.Chrome, İnternet Explorer, Mozilla, Opera gibi popüler tarayıcılar ile kurulum sırasında otomatik entegre olabiliyor.
EagleGet
Video indirmekse benzer indirme yöneticileri kadar kolay.Video izlerken sağ üst köşede bir indirme bağlantısı bulunuyor.Bu bağlantıya tıklayarak indirme yapabiliyorsunuz.
EagleGet
EagleGet, 4 popüler İnternet tarayıcısını destekliyor.Bunlar Chrome, Explorer, Mozilla ve Operadır.Kurulum sırasında tarayıcılar ile otomatik entegrasyon sağlayarak sizi bu zahmetten kurtarıyor.Ama kurulumdan sonra bu tarayıcılardan herhangi birini yükleyip EagleGet indirme yöneticisi ile entegre etmek isterseniz o zaman ayarla bölümünün altında bulunan Tarayıcı izleme sekmesinde bunu çok basit bir şekilde yapabiliyorsunuz.
EagleGet
Daha önce bir çok indirme yöneticisi denemiştim.Ama hiç biri EagleGet kadar güven vermedi ve kendine ısındırmadı.Hafif, göze hitap eden, amacını gerçekleştiren tamamen basit ve İdm'nin sunduğu her şeyi yapabilmesi ile birlikte ücretsiz olması da ayrı bir puan katıyor.EagleGet Windows Xp, Vista, 7 ve Windows 8 üzerinde çalışabiliyor.

3 yorum :

 1. Adsız13:23

  Sitesinde birkaç bug dan bahsediliyorsa da IDM yerini alacak gibi. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İdm'de de bir çok bug var.İDM'de aldığım hataları EagleGet'de almadım henüz.Şuan EagleGet kullanıyorum ve çok memnunum.İndirme hızı sanki İDM kadar değil.Ama yinede yeterince hızlı çekiyor.En azından "Bazı siteler aynı anda iki dosya indirmeye izin vermiyor" gibi saçmalıklar yok.

   Sil
 2. Adsız23:19

  süper bir program gerçekten. teşekkürler idmden kurtardınız bizi

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...