facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Oxynger İle Keylogger Yazılımlarına Karşı Şifrelerinizi Koruyun

Oxynger KeyShield
Keylogger bilgisayarlarda en çok korkulan güvenlik tehditlerinden biridir.Keylogger'lar temelde tüm tuş hareketlerini kaydedebilirler.Bu da banka şifreleriniz, kredi kartı bilgileriniz, sosyal ağlardaki ve siteler için kullandığınız tüm şifrelerin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesine neden olur.Bu gerçekten çok korkutucu bir şeydir.Daha da kötüsü dünyanın en iyi güvenlik programlarının bile tespit edemediği keylogger'lar var.O yüzden şifreleriniz için daha güçlü tedbirler almanız gerekiyor.Oxynger KeyShield adlı program bunu size ücretsiz olarak sağlıyor.Kullandığı güvenlik türü şuan çoğu bankanın Web sayfasında kullanılan yöntem ile aynı.Biraz daha inceleyelim.

Oxynger KeyShield indirmek için sayfasını ziyaret edin.Bu bir anti hack programıdır.Temel olarak sanal klavyeye benziyor olsa da sanal klavyede bulunmayan güvenlik önlemleri alınmıştır.Amacı şifrelerinizi en üst düzey güvenlikte girmenizi sağlamaktır.Daha fazla bilgi için tanıtımını izleyebilirsiniz.  
Tuş şaşırtma, ekran kaydı almayı engelleme, panoya kopyalamayı engelleme gibi özellikleri bulunuyor.Eğer bilgisayarınızda sizin fark edemediğiniz ve güvenlik programlarının tespit edemediği keylogger var ise o zaman Oxynger KeyShield girdiğiniz şifreler anlamsız harfler bütünü olarak 3. kişilere ulaşacaktır.Bu da korunmanız için yeterlidir.Daha da iyisi keylogger'ların özelliği olan anlık ekran yakalama Oxynger KeyShield ile işe yaramaz.Çünkü ekran yakalama koruması vardır.Ekran alıntısı 3. şahıslara ulaşsa bile siz şifrenizi yazarken sanal klavye üzeri siyah olarak gözükecektir.Buna benzer bir program daha var.Ben yıllardır onu kullanıyorum.KeyScrambler programını da incelemenizi tavsiye ederim.Oxynger KeyShield Windows Xp, Vista, 7 ve Windows 8 üzerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...