facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

DriverView: Windows Üzerindeki Tüm Aygıtların Detaylı Listesini Gösterir

DriverView
Eğer sisteminizde sorunlar ile sıkça karşılaşıyorsanız yüklü programlar ve sürücüleri kontrol etmeniz gerekir.Windows üzerinde aygın yöneticisinde tüm sürücü lisesini görebilirsiniz.Ama bu listede bazı bilgilere ulaşmak mümkün değil.Örneğin sürümleri, firması, ürün adı vb. gibi özellikleri göremezsiniz.Yüklü sürücüler hakkında daha detaylı bilgi için DriverView programını kullanabilirsiniz.

DriverView
DriverView ücretsiz bir Nirsoft yazılımıdır.Windows işletim sitemi üzerinde yüklü tüm sürücülerin listesini gösteren yardımcı bir programdır.Bu listede sürücü versiyonu, şifket, ürün adı, yükleme tarihi, güncelleme tarihi ve çok daha fazlasını görüntüleyebiliyorsunuz.Bu kadar da değil.Bir sürücü hakkında bilgi almak için sürücüye çift tıklayarak çok daha fazla bilgi alabiliyorsunuz.DriverView programını indirmek için buraya tıklayın.Windows'un tüm sürümlerinde çalışmaktadır.Windows 8 x64 üzerinde test edilmiştir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...