facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Anvi Rescue Disk Açılmayan Sistemlerde Virüs Taraması Yapar

Anvi Rescue Disk
Söz konusu zararlı yazılımlar olduğunda her zaman 3. parti bir güvenlik programı kullanmak virüs bulaşmadan önce iyidir.Virus, malware, spyware gibi zararlı yazılımlar Windows'a bulaşmadan güvenlik programları ile tespit edilmeli ve engellenmelidir.Sisteme bulaşan bu zararlı yazılımları sonradan temizlemek çok zordur.Özellikle bilgi kaybına ve kararsızlıklara sebep olabilir.Peki bu zararlı yazılımlar yüzünden açılamayan Windows'u nasıl kötü amaçlı yazılımlardan temizleyip eski haline getirebiliriz ? İşte bu tür durumlar için geliştirilmiş Anvi Rescue Disk kurtarma yazılımı vardır.

Anvi Rescue Disk
Anvi Rescue Disk  kişisel bilgisayarınız üzerinde bulunan zararlı yazılımları oturum açmadan tarayıp temizleyebilen bir güvenlik yazılımıdır.Bilgisayarınız zararlı yazılımlar sonucunda kilitlendiyse güvenli modda işletim sisteminize ulaşıp Anvi Rescue Disk ile tarama ve kurtarma yapabilirsiniz.Tek yapmanız gereken yazılımı buradan indirip, disk ya da usb sürücüye boot etmektir.Daha sonra bilgisayarı güvenli modda başlatım tarama işlemini yapabilirsiniz.Tabi ki Anvi Rescue Disk'in böyle durumlar için bir DVD üzerinde hazır bulunması çok daha iyi olacaktır.Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemleri için kullanılabilir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...