facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8.1 Önizleme İndirme

Beklenen paket yayınlandı arkadaşlar.Windows 8 kullanıcıları genel olarak işletim sisteminden memnun değildi.Bu yüzden Windows 8.1 güncellemesi ile hatalar düzeltildi, başlat ikonu geri geldi ve bazı değişiklikler yapıldı.Microsoft, San Francisco'da devam eden BUILD konferansında beklenen Windows 8.1 güncellemesini sonunda yayınladı.Bu şuan için önizleme paketidir.

Güncellemeyi indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.Bu sayfadan 15 mb'lık küçük bir paket indireceksiniz.Sonra o paket ile mağazadan 2.2 gb olan paketi indirebiliyorsunuz.Tabi güncellemeyi .iso yansıması olarak alabilme şansınızda var.Birazdan kurulum hakkında bir yazı hazırlayacağım.

3 yorum :

 1. Adsız12:12

  Açıklamada belirtildiği gibi güncellemeyi indirdim ve sistemime kurdum fakat bilgisayarım resetlendikten sonra herhangi bir bildirim gelmedi, bu yüzden de indirmeye başlayamadım. Sebebi ne olabilir?

  YanıtlaSil
 2. Sanırım 64 bit Windows 8 Pro kullanıyorsunuz.Şuan 64 bit sistemlerde bildirim gelmiyor.Ne yazık ki bildirim gelmedi mi mağazadan da indirme yapılmıyor.Bu sorunu bugün bitmeden çözerler galiba.

  YanıtlaSil
 3. Adsız21:35

  bildirimin gelmesi için beklemenize gerek yok girin google'a "windows 8 preview store" yazın çıkan ilk sayfaya girip indirin.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...