facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Vakit Geçirebileceğiniz Yeni Oyunlar

Oyun
Ne zamandır Windows 8 mağazada bulunan tavsiye edebileceğim oyunları yazmıyordum.Bunun sebebi tabi ki oyun uygulama sayısının düşük olması ve yeni oyunların çok sık mağazaya düşmemesi.Genel olarak aslında mağazada yeni uygulama sıkıntısı var.Bugün vakit geçirmek için yüklediğim ve çok beğendiğim oyunları sizlerle paylaşmak istiyorum.Mağazanın en güzel yanı ücretsiz uygulamalar olduğu gibi, ücretsiz oyunlarında bulunması.Üstelik bu oyunlar grafik bakımında gerçekten çok güzeller.Oyunları bulmak için mağazada arama yapabilirsiniz.

Royal Revolt
Royal Revolt
Bu oyun benim mağazada gördüğüm Guns 4 Hire'den sonra en güzel grafiklere sahip olan savunma oyunu.Grafikler gerçekten çok güzel.Oyun sadece fare yardımı ile oynanıyor.Zaman aralıkları ile çıkardığımız askerler ile düşman kalesine saldırıyor ve orayı ele geçirmeye çalışıyoruz.Ayrıca oyun tamamen Türkçedir.
Royal Revolt
Oyun başlangıç düzeyde 9 turdan oluşuyor ve başlangıç düzeyindedir.Royal Revolt'ı mağazada arama yaparak bulabilir ya da oyunlar kategorisine bakabilirsiniz.

SushiChop
SushiChop
Japonların Sushi yemeğinden esinlenerek yapılmış bir oyun bu.Tarzını Fruit Ninja'dan hatırlayacaksınız.Bu da onun gibi doğrama yapıyor.Grafikleri daha kötü gibi geldi bana.Ama havaya atılan balıkları bıçak darbeleriyle paramparça etmek gerçekten çok zevkli.
SushiChop
Oynarken dikkat etmelisiniz.Çünkü arada bombaya bağlı balıklarda geliyor.Vakit geçirmek için güzel bir oyun.Bu tarz oyunların arasında en iyisi olmasa da gerçekten güzel.İndirmek için mağazada SushiChop araması yapabilirsiniz.Ya da oyunlar kategorisine bakın.

Endless Skater
Endless Skater
Oyun mağazaya henüz yeni düştü.Oyunda bir öncelikle bir profil seçiyorsunuz.Sonrasında kaykay ile çeşitli hareketler yaparak puan topluyorsunuz.Bazı turlarda sadece bitiş çizgisine yetişmeniz gerekiyor.Engelli parkurlar var.Grafikleri gerçekten etkileyici.
Endless Skater
Sanırım çok beğenilecek bir oyun yapmışlar.Kaykaylı oyunlardan hoşlananlar bunu kesinlikle sevecektir.Yön tuşlarıyla yada fare ile oynanıyor.Oynanışı kolay ama düşürmeden hareket yapmak gerçekten zor.İndirmek için mağazada Endless Skater diye arama yapabilirsiniz.Ya da oyunlar kategorisine bakın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...