facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Royal Revolt Windows 8 3D Kule Savunma Oyunu

Royal Revolt
Royal Revolt benim mağazadan indirip keyif alarak oynadığım Guns 4 Hire'dan sonra en güzel oyundur.Oyunda hem kendi kulenizi savunuyor hemde karşı kuleyi ele geçirmeye çalışıyorsunuz.Oyunun ilk 10 turunda gerçekten geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz ama sonraki turlarda açılan özellikler ve oyunun çok daha fazla zor olması Royal Revolt için daha ne olacaktı, mükemmel dedirtiyor.Royal Revolt yani bizim karakterimizin babasının tahtını çalan kötü niyetli akrabalara karşı, tahtı geri almak için mücadele veriyoruz.

Royal Revolt
İki yıl Basit Büyü dalında eğitim alıp geri geldiğinde, babanın toprağında her şey değişmişti: Baban ölmüş, çirkin hala ve amcaların Krallığı kendi aralarında bölüşmüşlerdi.Sinir krizi geçirdin ama nafile.Akrabaların okuluna dönmeni ve politikayı büyüklerine bırakmanı tavsiye ettiler. Ama sen artık kocaman adam oldun! Değerli oyuncak ayını sattın, birkaç sadık asker topladın ve kötü kalpli akrabalarını kalelerinden atmak için yola koyuldun.
Royal Revolt
Royal Revolt toplamda 58 bölüm bulunuyor ve ben daha 23'üncü bölümdeyim.Bu bölüme kadar aslında pek zorlanmadım.Ama oyunun püf noktalarını bilmeden başlarsanız kesinlikle ilerde ki turlarda zorlanıyorsunuz.Her şeyden önce karakterinizi savaş alanında kullanmanız gerekiyor.Ordunuz siz olmadan pek başarılı olamıyor.Ama dikkat edin de ölmesin.Öldüğünüzde diriltmek için para harcamak zorunda kalıyorsunuz.Oysa bize para çok lazım.Çünkü hem birliklerimizi, hem karakterimizi hemde büyüleri geliştirmeliyiz.Birlikler Asker, Okçu, Büyücü ve Mancınık olarak dört tanedir.Ama tabi ki oyuna yeni başladıysanız sadece askerleriniz olacak.Diğer birlikler ve özellikler turları geçtikçe açılacaktır.Turların arasında bazen özel turlar açılıyor ki onları mutlaka oynamanız gerekli.Daha fazla para demektir.Her gün ayrı bir altın hediyesi kazanıyorsunuz.Zaten oyunu bir günde bitirmeniz mümkün değil.Birlikleri geliştirirken en önemli birliğinizi zayıf bırakmayın.Askerler her zaman okçu, büyücü ve mancınıkları koruyan birliklerdir.O yüzden en fazla askerleri geliştirmeniz gerekiyor.
Royal Revolt
Royal Revolt oynarken para yerine kesinlikle elmas kullanmayın.Bu benimde başta yaptığım bir hataydı.Elmaslar bize zor zamanlarda her zaman yardımcı olacak materyaldir.O yüzden elmasları kesinlikle boşa harcamayın.Bu oyunu bende şuan oynuyorum.Eğer bir sorunuz olursa yazı altından yorum yazarak sorabilirsiniz.Henüz başlamadıysanız, bu 3D harikası korkunç zevkli oyuna başlamanızı şiddetle tavsiye ederim.Bu arada oyun tamamen Türkçedir arkadaşlar.Türkçe olması da ayrı bir zevk veriyor.Tüm kaleleri fethedelim ve bizim çocuğa hakkettiği krallığı geri verelim.İndirmek için mağazada Royal Revolt diye arama yapabilir ya da oyunlar kategorisine bakabilirsiniz.

2 yorum :

 1. Adsız13:52

  bende 42 bölüm bulunuyor ve 42.bölümü de bitirdim. oyunun devamına nasıl ulaşabilirim ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oynayıp bitireli baya oldu ama sizin dediğiniz gibi bittikten sonra oyunun devamı yoktu.Yanlış hatırlamıyorsam açılmayan turlar için yıldızlı bitirmeniz gerekiyor.Yoksa açılmıyor turlar.

   İkinci ihtimalde oyun güncellenmiş ve bir kısmı paralı olmuş olabilir ama sanmıyorum.

   Sil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...