facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Microsoft Windows 8.1 İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

Windows 8.1
Yakında kullanabileceğimiz Windows 8.1 sürümü için Microsoft ekibinden Jensen Harris bir tanıtım videosu yayımladı.Video 4.5 dakikadan oluşuyor.Videodan anladığımız kadarı ile Windows 8.1 için beklenen değişiklikler hemen hemen öngörüldüğü gibi olmuş.
Windows 8.1'in her şeyden önce pek beğenilmeyen kilit ekranı için birden fazla arka plan ve slayt şeklinde arka plan geldiği tanıtımda açık bir şekilde görülüyor.Bunun yanında başlat ekranı için tasarımda iyileştirmeler yapılmış.Fayanslar artık çok daha iyi gözüküyor.Fayanslar artık çok daha büyük eklenebiliyor.Tüm uygulamaları da başlat ekranını yukarı kaldırarak açabiliyoruz.Daha kolay bulmak için uygulamalar üzerinde filtreleme seçeneği de bulunuyor.Daha öncede söylediğimiz gibi kişiselleştirme menüsünde başlat ekranı için daha fazla renk ve seçenek bulunuyor.Başlat ekranı hakkında bilgi veriyor sadece.Başlat menüsü ve diğer yenilikler hala gizemini koruyor.Windows 8.1'in 26 Haziranda ilk sürümü yayımlanacak.

2 yorum :

  1. Adsız12:58

    8.1. güncellemesi geledi mi ? kurulum nasıl yapılıyor ? bilgilerimiz gidiyormu?

    YanıtlaSil
  2. Adsız, yazıda da belirttiğim gibi Windows 8.1 güncellemesi ücretsiz olarak dağıtılacak ve ilk önizleme sürümü 26 haziranda yayımlanacak.Kurulum şuan bildiğimiz kadarı ile mağaza üzerinden opsiyonel olarak dağıtılacak.Dileyen Windows 8'i Windows 8.1'e yükseltebilecek.Bilgilerinizde herhangi bir değişiklik söz konusu değil.İyi bloglar.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...