facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Mağazaya Kısayol Tuşu Atayarak Hızlı Açın

Windows 8 Mağaza
Mağaza gelen en güzel yeniliklerden bir tanesidir.Windows 8 mağazada binlerce ücretsiz uygulamayı indirip kullanabiliyorsunuz.Bu kadar çeşitlilik ve yeni uygulama olunca sürekli ziyaret ettiğimiz bir yer oluyor mağaza.Bu yazıda ufak bir ipucundan bahsedeceğiz.Mağaza için klavye kısayolu atayacağız.Bu ipucunu başka uygulamalar içinde aynı yöntem ile kullanabilirsiniz.Mağazayı açmak için bir kısayol tuşu hoş olmaz mıydı ? Hem masaüstünüze kısayol ikonu koyalım hemde klavye kısayolu atayalım.
MetroApp Link
Windows 8 Mağaza Kısayol
Öncelikle hızlı bir şekilde kısayol oluşturmak için Metroapp Link programını buradan indirin ve çalıştırın.MetroApp Link ile masaüstünüze kolayca Mağazanın kısayolunu ekleyebilirsiniz.
Windows 8 Mağaza Kısayol
Daha sonra oluşturduğunuz masaüstü kısayolu'na sağ tıklayıp özellikleri açın.Özelikler penceresinde "kısayol" sekmesinde "Kısayol Tuşu" kısmına dilediğiniz klavye kısayol kombinasyonunu ekleyebilirsiniz.Mağazayı artık hem masaüstünüz'den hemde klavye kısayolunu ile açabilirsiniz.İyi bloglar.

1 yorum :

  1. Adsız14:29

    Windows 8 bildiğin evrim geçirtmiş işletim sistemlerine.Telefon ve bilgisayarda Microsoft bende varım diyor yine.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...