facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Hızlı Bir Şekilde Parola Korumalı İnternet Bağlantısını Kesme

İnternetOff
İnternet bağlantınızı hızlı bir şekilde 3. kişiler tarafından açılmayacak şekilde kesmek istemez misiniz ? Günümüzde artık sistemler üzerinde E-posta, sosyal siteler sürekli açık durumda.Bilgisayarın başından uzaklaştığınız anda tüm kişisel bilgileriniz tehlikeye giriyor.Çözüm her zaman parola olmuştur.Ya Windows üzerinden ya da 3. parti programlar üzerinden diğer şahısların kişisel bilgilerinize erişmesini engellemek için her zaman bir kilit ekranına ihtiyaç duyulur.Yapılan araştırmalara göre kişisel bilgiler İnternet üzerinden çok savunmasız bilgisayarlara çevreden gelen İnsanların saldırıları sonucu tehlikeye giriyormuş.Daha pratik bir çözüm olsa her şey daha kolay olurdu.Ama İnternetOff adlı küçük yazılım size bu sorunlardan kurtarıyor.Tek bir tıklama ile İnternet bağlantınızı kesme imkanınız var.
İnternetOff
İnternetOff
İnternetOff programı ücretsiz hızlı bir şekilde İnternet bağlantınızı anlık kesmeye yarayan ufak ama etkili bir yazılım.İnternetOff'u buradan indirin.Bu yazılım sayesinde dilerseniz bağlantıyı geri açmak için İnternetOff'u parola korumalı bir hale getiriyorsunuz.Bu sayede bağlantıyı sizden başka kimse açamıyor.Program sağ alt köşeden ya da görev yöneticisinden kapatılsa bile bağlantıyı geri getirmek için programın tekrar açılması ve parola girilerek bağlantıya izin verilmesi gerekiyor.Bu ufak yazılımın bunları yapabilmesi gerçekten etkileyici.
İnternetOff
İnternetOff aynı zamanda belli bir süre sonra bağlantıyı otomatik olarak geri getirebiliyor.Örneğin iş yerindesiniz ve 15 dakika kahve molası verdiniz.15 dakika sonra bağlantıyı otomatik olarak tekrar geri getirebiliyorsunuz.Süre seçenekleri 5, 15 , 30 ve 1 saat olarak ayarlanabiliyor.Windows Xp / Vista / 7 ve Windows 8 üzerinde sorunsuz çalışmaktadır.Windows 8 64 bit üzerinde test edilmiştir.

1 yorum :

  1. Adsız14:26

    Bu özellik çok güzel.Hatta geç bile kalınmış.Xp de de olsaydı keşke.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...