facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Vakit Geçirmek İçin Eğlenceli Windows 8 Oyunları

Bu yazıda beğendiğim vakit geçirmek için birebir bir kaç oyun paylaşmak istiyorum.Oyunlar gerçekten çok ama çok zevklidir arkadaşlar.Tablet bilgisayarınızda ya da masaüstü bilgisayarınız da oynayabilirsiniz.Oyunları bulamıyorsanız mağazada arama yapmak için buraya bakın.Umarım beğenirsiniz.

Extreme Air Hockey Free
Extreme Air Hockey Free
Bu oyun genelde oyun salonlarında jeton alıp oynadığımız müthiş zevkli hokey oyunu.Arık jeton almanıza gerek yok.Windows 8'e özel mağazadan ücretsiz indirilebiliyor.Oyunda bilgisayara karşı zor kolay seçenekler mevcut.Aynı zamanda İnternet üzerinde bulunan bir skor tablosu var.İki fare takılıp karşılıklı oynama seçeneği de bulunuyor.Oyunu indirmek için mağazada oyun kategorisine bakın ya da arama yapın.Daha fazla bilgi için buraya bakın.

Rocket Game
Rocket Game
Türk bir geliştirici tarafından yapılmış şimdilik 6 bölümlük bir beceri oyunudur.Oyunda Roketi yön tuşları ile kontrol ederek engellere çarpmadan labirentin sonuna ulaştırmaya çalışıyorsunuz.3 ve 4. bölüm gerçekten zor.Umarım oyunun devamı gelir çünkü bitireli oldu baya.İndirmek için mağazada oyun kategorisine bakabilirsiniz.Ya da mağazada arama yapın.Daha fazla bilgi için buraya bakın.

JezzBall Glaxy
JezzBall Glaxy
Eskiler bilir.Bu oyun bilgisayarlarımızda İnternet olmadığında bile oynadığımız harika bir oyundur.Oyunda amaç hareket eden toplara değmeden alan daraltarak onları en küçük alana hapsetmek.Sağ tuş dikey, sol tuş yatay olarak kesim yapıyor.Bu oyunu aşırı derecede keyif verir uyarayım.Şiddetle denemenizi tavsiye ederim.Daha fazla bilgi için buraya bakın.

Pinball FX2 
Pinball FX2
Oyun bildiğimiz Pinball oyunu.Topu fırlatıp en yüksek puanı yapmaya çalışıyorsunuz.Bilmeyen yoktur sanırım.Yalnız oyun Pinball'ın grafik olarak aşırı gelişmiş versiyonudur.Bazı turlar bana karışık gelse de arada açıp oynuyorum.Grafik ve sesler harika.Oyun boyutu biraz büyüktür o yüzden yüklenmesi zaman alabilir.İndirmek için mağaza da oyun kategorisine bakın.Ya da mağazada arama yaparak bulabilirsiniz.Daha fazla bilgi için buraya bakın.

1 yorum :

  1. Adsız14:25

    8 oyunları xp oyunlarına göre bayağı değişmiş.Pinpall falan oynardık xp de

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...