facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

StartIsBack Özelleştirilebilen Windows 8 Başlat Menüsü

Windows 8 başlat menüsü StartIsBack
Windows 8'in en çok tartışılan yeniliği başlangıç ekranının gelmesiydi.Aslında başlangıç ekranı gerçekten harika bir şey.Özellikle mağazadaki binlerce ücretsiz uygulama cezbedici.Ama gelen bu güzellik aşina olduğumuz başlat menüsünü tarihe gömmüştür.O yüzden hala alışamayanlar başlat menüsünü geri getirmek için alternatif yollara başvuruyor.Bununla ilgili çok yazı yazdık.Bunlardan bir kaçına burada start w8, Classic Sheel, ve buradaki ufak programlardır.Bunların dışında 3.parti bir program kullanmadan başlat menüsünü geri getirme ya da başlat menüsü ile birlikte başlangıç ekranını kullanma hakkında yazıları sağ taraftaki arama kutusunu kullanarak bulabilirsiniz.Bu yazıda yine tahmin edebileceğiniz gibi başlat menüsü için alternatif bir program olan StartIsBack'tan bahsedeceğiz.StartIsBack'ı indirmek için buradan resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Windows 8 başlat menüsü StartIsBack
StartIsBack başlat menüsünü kullanmak işin benim gördüğüm en harika, en çok özelleştirilebilir, kurması ve kaldırması basit ve tamamen Türkçe programdır.Program kurulumunda kalitesini hemen belli ediyor.Kurmak için "Sadece benim için yükle" ya da "Herkes için yükle" seçenekleri var.Bu şekilde diğer kullanıcıları rahatsız etmeden özelleştirme yapmış oluyorsunuz.Tek tıklama ile kuruluyor program.
Windows 8 başlat menüsü StartIsBack
Dil desteğinin olması Windows 7'de bile yapamadığınız kadar çok özelleştirme imkanını rahatça yapıyorsunuz.Örneğin başlat ikonunu hemen değiştirebilirsiniz.Ya da şeffaflık yani transparanlık efektini verebilirsiniz.Kullanıcı resmini kaldırılıp, başlat ikonunu da gizlenebiliyor.
Windows 8 başlat menüsü StartIsBack
Manevra sekmesinde de bir çok ayar bulunuyor.Bunlar kısayollar, oturum sonrası davranışlar, ekrandaki konum vb.. seçeneklerdir.
Windows 8 başlat menüsü StartIsBack
Gelişmiş sekmesinde (Win + X) menüyü bile başlat menüsüne entegre edebiliyorsunuz.Tüm bu güzelliklerin yanında StartIsBack ne yazık ki ücretsiz bir program değildir.Ama merak etmeyin 30 günlük hiçbir sınırlama olmadan deneme sürümü mevcut.30 gün sonunda dilerseniz 3 ile 5 dolar arasında çok makul bir fiyatı var.İyi bloglar..

1 yorum :

  1. Adsız14:36

    Ben win 7 de sağa alıyorum o menüyü çok şık oluyr.Hiç görünmemesi çok güzel.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...