facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Photoshop Express Artık Windows 8 Mağazada Ücretsiz

Photoshop Express
Kullanıcılar Windows 8 mağazada şimdiye kadar bir çok fotoğraf düzenleme uygulamasını ücretsiz olarak indirdi.Bunlardan en güzeli daha önce tanıttığımız ve önerdiğimiz Photo studio uygulamasıydı.Yalnız fotoğraf düzenleme denince aklımıza yıllardır tek bir yazılım geliyor.O da Photoshop programıdır.Photoshop çok gelişmiş ve kullanımı en kolay fotoğraf düzenleme, kırpma ve şekillendirme yazılımıdır.Photoshop Express artık Windows 8 mağazada ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.
Windows 8 Photoshop Express
Windows 8 Photoshop Express
Photoshop Express şüphesiz Photoshop masaüstü yazılımları kadar geniş kapsamlı düzenlemelere izin vermiyor.Ama yinede Photoshop Express Fotoğraf kesme, kontrast ayarı, keskinlik, parlaklık ayarı, kırmızı göz silme, gölge verme ve ayarları, otomatik düzenleme gibi temel düzenlemeleri çok kolay bir şekilde başlangıç ekranı üzerinde yapmanıza izin veriyor.
Windows 8 Photoshop Express
Photoshop Express'i mağazada fotoğraf kategorisinden indirebilirsiniz.Bilgisayarınızdan ya da hemen kameradan çektiğiniz fotoğraflar üzerinde düzenleme yapıp kaydedebilirsiniz.En dikkat çeken farklılığı ise kullanıcıların Adobe Revel servisini kullanarak fotoğraf yüklemesi yapabilmesi ve dilerlerse mobil cihazlar ile fotoğrafları eşitleme imkanı bulmasıdır.Adobe kalitesi ile Photoshop Express artık Windows 8'de dokunmatik ekran dostu olarak kullanıma hazır.

3 yorum :

 1. Adsız14:31

  Gerçek photoshopun yerini tutamaz.Bunlar demo gibi sınırlı özellikli zaten.

  YanıtlaSil
 2. Adsız18:25

  Zaten photoshop gibi bile değil

  YanıtlaSil
 3. Photoshop'un temel fotoğraf düzenleme araçlarını içeriyor sadece.Tabi ki ücretsiz bir dağıtım olduğu için Photoshop gibi özellikleri olması beklenmemeli.Yinede yayınlandığından şu yana mağazadaki en popüler fotoğraf düzenleme uygulaması olmayı başardı.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...