facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Üzerinde Ağ Sürücülerinin Listesini Alın (NetworkInterfacesView)

NetworkInterfacesView
Windows 8 size ağ sürücülerinin listesini her zaman gösterir.Ama Nirsoft yazılımın geliştirdiği bir program bunu basitçe yapmanızı sağlar.Programın ismi "NetworkInterfacesView".Bu program aynı zamanda taşınabilir ve kurulum gerektirmeyen ücretsiz bir Windows üzerinde ağ sürücülerinin kullanılan ve kullanılmayan hepsi dahil listesini gösteren bir programdır.NetworkInterfacesView programını ücretsiz indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.
NetworkInterfacesView
Aygıt adı, bağlantı adı, IP adresi , alt ağ maskesi, varsayılan ağ geçidi, DHCP sunucusu, durum, MAC bilgisi vb. gibi detaylı bilgileri listede bulunan ağ sürücülerine çift tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.NetworkInterfacesView Windows 8'in 32 ve 34 bit sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.Geliştirici Windows 2000'den itibaren tüm Windows sürümlerinde sorunsuz çalıştığını söylüyor.İyi bloglar.

1 yorum :

  1. Adsız14:56

    Bizim ofisde patron buna benzer bir program kullanıyor.Adam Flash bellek taksak bile görüyor ordan hemen yanımıza gelip soruyor o ne diye.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...