facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Masaüstünüze Analog Saat Ekleyin

Windows 8 saat TheAeroClock
Windows 8'i özelleştirmek için ufak programlardan da yardım alabilirsiniz.TheAeroClock adlı program bunlarda biri.Bu ufak program ile Windows 8 masaüstünüze istediğiniz boyutta analog bir saat ekleyebiliyorsunuz.Bu saati özelleştirmeniz için de ufak tefek ayarlar bulunuyor.
Windows 8 saat TheAeroClock
TheAeroClock programının en güzel özelliği analog saati istediğiniz boyutta masaüstünüzün her hangi bir yerine ekleyebilmek.Üstelik saatin saydamlığını da ayarlayabiliyorsunuz.TheAeroClock programını ücretsiz olarak indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.
Windows 8 saat TheAeroClock
Saat programından kısaca bahsedelim.26 farklı saat görünümü bulunuyor.Saydamlığı istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.Boyutunu da büyütüp küçültmeniz için bir çubuk bulunuyor.Saati saydam yapıp tüm pencerelerin üzerinde de tutabilirsiniz.Saniye çubuğu eklenebilir, pozisyon sabitlenebilir.Kurulum gerektirmeyen TheAeroClock programını otomatik olarak Windows başlangıcında da çalıştırabiliyorsunuz.Windows 8 altı sürümleri de destekleyen bir programdır.Umarım beğenirsiniz.İyi bloglar.

1 yorum :

  1. Adsız14:50

    Bunun gibi bişey zaten önceden vardı galiba ama ben kullanmıyordum.Bu biraz daha değişik ondan.Analog saati zaten severim normalde atayım bakayım sisteme.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...