facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Capcanlı En iyi Microsoft Temaları

Sizin için Microsoft'un sitesinde yayımlanmış en güzel orjinal Windows 8 temalarını seçmeye çalıştım.İndirmek için beğendiğiniz temanın ismine tıklamanız yeterlidir.Capcanlı mükemmel Windows 8 temaları;

Windows 8 Afrika'da Vahşi Yaşam Teması
Kenya'da gün doğumunda bir aslan, Namibya'da av arayan bir leopar ve Botsvana'da seyahat eden bir fil sürüsü. Bu ücretsiz Windows temasıyla Afrika bozkırlarının nefes kesen güzelliği masaüstünüze geliyor.Temada 14 Arka Plan bulunuyor.

Windows 8 Mısır Teması
Gün batımında Gize piramitlerinden tutun Luksor tapınaklarına ve büyük firavunların heykellerine kadar antik Mısır'ın gizemini ve sanatsal güzelliğini keşfedin.Temada 13 görüntü bulunuyor.

Windows 8 İmkansızın Peşinde Teması
Asus ve Intel'in "İmkansızın Peşinde" kampanyasına ait olan bu görüntüler, masanızda hayallere dalıp gitmeyi yepyeni bir boyuta taşıyor.Temada 9 arka plan bulunuyor.

Windows 8 büyük küçük teması
Fotoğrafçı Ondřej Vlček, bu son derece heyecan verici görüntülerde doğanın ve durgunluğun karelerini yakalıyor.Temada 9 arka plan bulunuyor

Windows 8 Cougar Mountain Teması
Cougar Mountain Hayvanat Bahçesi'nin sakinleri arasında çok renkli yeni dünya papağanları, valabiler, dağ aslanları ve Bengal kaplanları var.Temada 14 arka plan bulunuyor.

Windows 8 Günlük Dinamik Teması
Günlük yaşamda fotoğrafçılar birliğimizin yeteneğiyle yakalanan beklenmedik güzel ve eğlenceli anlar.Bu tema RSS akışı ile sürekli yeni görüntüler alır.Temada 18 arka plan bulunuyor.

Windows 8 Yunuslar Teması
Yunusların hep birlikte havaya sıçramasından ya da suyun altında zarafetle süzülmesinden daha keyif verici bir manzara olamaz.Bu tema 8 arka plan içeriyor.

1 yorum :

  1. Adsız14:57

    Temalar çok güzel ama donanım düşük olunca bilgisayarı yavaşlatıyor.Benim yenilemem lazım makinayı acilen bunları kullanmak için.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...