facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 10 Parmak Uygulaması İle Klavyenizi Geliştirin

10 parmak
Bilgisayar kullanıyorsanız sık sık klavyede yama zorunluluğunda bulunuyorsunuz demektir.Klavyede doğru ve hızlı yazmak bilgisayar kullanıyorum demek için kesinlikle gerekli bir şeydir.Klavyede hızlı yazmanın sırrı da iki elinizdeki tüm parmakları kullanarak yazmaktır.Eğer 10 parmağınız yerine iki ya da 3 parmak kullanıyorsanız yazmak için klavyeye bakmak zorunda kalacağınız gibi hiç bir zaman da doğru ve hızlı yazamayacaksınız.10 parmak klavye kullanmak demek klavyeye bakmadan en hızlı ve doğru şekilde yazmak demektir.
Windows 8 10 parmak uygualması
10 parmak klavye kullanmak için kendinizi eğitmeniz gerekir.Daha çabuk öğrenmek içinde yardımcı programlar vardır.Windows 8 mağazada bulunan 10 parmak uygulaması da bunlardan biridir.Size çalışmanız için bir metin veriyor ve bu metni en kısa sürede hatasız yazmanızı istiyor.Yazdığınız metin sonunda dakika da ne kadar kelime yazdığınızı ve yaptığınız hataları listeliyor.Böylece hatalarınız ile ne kadar hızlı yazdığınızı öğrenebilirsiniz.
Windows 8 10 parmak uygualması
Ayrıca hata yaptığınızda dikkatinizi çeken kırmızı uyarılar vardır.Yazılar kitap alıntısıdır.Windows 8 mağazada 10 parmak yazarak ya da oyunlar kategorisine bakarak uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

1 yorum :

  1. Adsız14:51

    Tam bana lazım olan program.10 parmak ile yazmak 5 parmakla yazmakdan çok daha hızlı ama ben serçe parmakla yazamıyorum hiç.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...