facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Fotor Mağazadaki Kaliteli Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Windows 8 Fotor
Fotor tam anlamıyla gelişmiş bir fotoğraf düzenleme programıdır.Parlaklık ayarı
 çerçeveler, metin ekleme, tilt shift ve raw dönüştürücü ile hepsi bir arada orta düzey kullanıcılar için düzenleme programı. Fotor Windows 8 mağazada bulunan kaliteli ve kullanışlı bir resim düzenleme uygulaması.Fotor uygulaması ile resim ve fotoğrafları kolayca düzenleyebilirsiniz.Örneğin bir resmi belli boyutlarda kesebilir ya da hazır bulunan efektler ile ışık ayarını düzenleyebilirsiniz.Başlangıç ekranı üzerinde fotoğraf düzenlemek için bir uygulama arıyorsanız mutlaka Fotor'u denemelisiniz.
Windows 8 Fotor
Öncelikle hayati öneme sahip olan düzenleme yaparken geri al ve yinele özelliği fotor da bulunuyor.Efekt ve düzenleme yaparken tepki süresi çok düşük hızı bir uygulamadır.Dokunmatik ekranlar için Multi-Touch özelliği uygulamada bulunuyor.Buda Fotor için tablet ve dokunmatik ekranlarda tercih sebebi olabilir.En dikkat çeken özelliği ise Tilt Shift.Bu sayede profesyonel makinede yapılan kısmen flu efektini kolayca yaparak harika fotoğraflar ortaya çıkartabilirsiniz.
Windows 8 Fotor
Fotor uygulamasının aynı zamanda birden çok resim ile çalışma özelliği de bulunuyor.Birden fazla resmi birleştirebilir bu resimlere çerçeve atayabilirsiniz.Özelliklerini tek tek anlatmak mümkün değil tabi ki.Herkesin zorlanmadan kullanabileceği basit bir arayüze sahip fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.İndirmek için mağazada "Fotor" diye arama yapabilir ya da fotoğraf kategorisine bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...