facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 İçin Tavsiye Ettiğim Uygulamalar

Herkesin kullandığı, keşfettiği uygulamalar vardır mutlaka.Ben bir çoğunu sizinle paylaştım zaten.Mağaza yelpazesi baya geniş.Sizinde bildiğiniz güzel uygulamalar var ise yazı altında paylaşırsanız sevinirim.Ben Windows 8 için sürekli kullandığım, beğendiğim uygulamaları tavsiye ediyorum size.
Windows 8 YouCam
YouCam: Fotoğraflara komik efektler vermenizi sağlayan bir kamera programı.Bir deneyin derim.
Windows 8 Photo Studio
Photo Studio: Çok sık kullandığım bir uygulamadır.Fotoğrafları düzenlemek için sürekli arka planda açık tutuyorum.Bazen efekt veriyorum, bazen kesip biçiyorum.Bu uygulamayı da tanıtmıştık.Buradan bakabilirsiniz.
Windows 8 Guns 4 Hire
Guns 4 Hire : Daha önce şurada paylaştığım harika bir oyundur.Uzun zamandır oynuyorum bu oyunu.Grafikleri çok güzel olmasının yanında oyun tarzı bana uyuyor.Oyunun ufak bir hilesini söylemiştim önceki yazımda.Tadı kaçmasın diye yapmanızı tavsiye etmem.Sonsuz para ve sonsuz elmas hilesini de biliyorum.Sizde benim gibi oyunun tüm zevkini bir anda almaya karar verirseniz mail atın hilesini söylerim
Windows 8 Multimedia 8
Multimedia 8: Daha önce bu medya uygulamasını da anlatmıştım.Hala kullanmakta olduğum vazgeçemeyeceğim eşsiz bir uygulamadır.Detayları için buradaki konuya bakabilirsiniz.Judge Dreed vs Zombies
Judge Dreed vs Zombies : Böyle zevkli bir oyun olamaz.Android için kurmuştum ama Windows 8'de büyük ekran klavye ve fare ile oynamanın zevki çok ayrı.Arada hoparlöre ses verip oynuyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.Ayrıntılara buradan bakabilirsiniz.
HaberTürk Gazete
HaberTürk Gazete: Haberleri gazete kağıdı şeklinde okumak çok hoş oluyor.Daha önce burada ayrıntılı incelemiştik.Yalnız 30 günlük deneme sürümü meselesini hala çözmüş değiller.Yinede deneyin derim.
Windows 8 Shazam
Shazam: Android ve İos platformlarından tanıdığımız müzik tanıma uygulaması.Daha önce şurada anlattım.Kesinlikle Windows 8'de olması gereken bir uygulama.Özellikle film izlerken fonda çalan müzikleri bulmada üstüne yok.
Toolbox for Windows 8
Toolbox for Windows 8: Bu uygulamayı da daha önce tavsiye etmiştim.Bağımlık yaptı diyebilirim.Bir yanda İnternette gezinirken, diğer yanda facebook özelliğini kullanıyorum.Ayrıntılara buradan bakabilirsiniz.
Windows 8 Tavlam
Tavlam: İsminden de anlaşılacağı üzerine tavla uygulaması.Tablet bilgisayarınız var ise karşılıklı oynayabilirsiniz.Yoksa bilgisayara karşı oynarsınız.Baştan söyleyeyim bilgisayarı yenmek çok kolay :) .
Osmanlı Padişahlarımız
Osmanlı Padişahlarımız: Osmanlı padişahları hakkında bilgi veriyor.Hemen okuyup geçebileceğiniz ya da bilgi arşivi olarak görüp hazırda tutabileceğiniz bir uygulama olabilir.
Windows 8 iPower
iPower: Power radyolarını dinleyebileceğiniz bir uygulama.Ben şahsen Power Tv için kullanmaktayım.Ekranın sağına alıp arada göz kaydırıyorum.Güzel bir uygulama.Tavsiye ederim.
National Geographic Pictures
National Geographic Pictures: Adından da anlaşıldığı üzere bir nevi fotoğraf sergisi.Beğendiğim uygulama.Görüntüleri kaydedebileceğiniz gibi aynı zamanda kilit ekranı arka planı yapabiliyorsunuz.Tavsiye ederim.

6 yorum :

 1. Adsız22:00

  Senden gördüklerimizi indiriyoruz hocam tam gaz devam :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler hocam.Bende beğendiklerimi tavsiye ediyorum.

  YanıtlaSil
 3. Adsız15:56

  Özellikle Guns bende oynadım zamanında.Çok deli bir oyundur.Onlinada cok oynadım.

  YanıtlaSil
 4. çizgi romanları ve hikayeleri severim bilgisayarda boş kaldığım veya birşeyi beklediğim zamanlarda beni bi hayli oyalıyorlar böyle bir uygulama varmı var ise nerden bulabilirim

  YanıtlaSil
 5. Henüz Türkçe çizgi roman ve hikaye uygulaması yok hocam.Ama benim uzun zamandır takip ettiğim harika bir uygulama var.Uygulamanın ismi "Didlr"

  Uygulama ile çizim yapanların çizimleri nasıl yaptığını saniye saniye görebiliyorsunuz.Ben her ne kadar güzel çizimler ortaya koyamasam da , yapanların çizimleri nasıl oluşturduğunu izleyerek bir şeyler kapmaya çalışıyorum.Belki ilginizi çekebilir.

  http://www.windows8li.com/2013/12/windows-8-didlr-ile-cizim-yeteneginizi.html

  YanıtlaSil
 6. Adsız03:02

  gazete uygulaması olarak habertürk'ün yanında http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/gazete-haberleri/04478462-bb8c-4763-aaf3-0d16f7ada9ad bu gazete uygulamasını kullanıyorum ayrıca spor haberleri için lig tv bile eklenmiş uygulamaya

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...