facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 İçin En İyi Instagram Uygulamaları

Windows 8 Instagram
Instagram'ın popüler olması çok kısa sürdü.O kadar popüler olarak kullanılıyor ki en büyük sosyal ağların kullanıcı sayısını daha geçmiş durumda.Öncelikle apple'da başlayan Instagram uygulamasının Android'e gelmesi baya uzun sürmüştü.Şimdi de tabi ki Windows 8'de Instagram uygulamalarını bulabilirsiniz.Windows 8 mağazadaki en iyi 4 Instagram uygulamasını bu makalede görebileceksiniz.Uygulamaları indirmek için mağazada arama yapın.

TLVstagram
Windows 8 TLVstagram
TLVstagram Instagram uygulaması gelen resimleri gösterir.Fotoğrafları # etiketlerine göre sıralamıştır.Hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Beğendikleriniz ve yorumlarınız gösterilir.

Winstaview
Windows 8 Winstaview
Winstaview ile Instagram fotoğraflarına göz atabilirsiniz.Kendi hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Ücretli ve ücretsiz versiyonu bulunuyor.Ücretsiz versiyonda reklamlar var.

Instametrogram
Windows 8 Instametrogram
Instametrogram başka bir Instagram uygulaması.Hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Arkadaşlarınızın ve kendinizin en son fotoğraflarını görebilirsiniz.Fotoğraf yorumlayabilir ve paylaşabilirsiniz.Bildirim alanı bulunuyor.Başlangıç ekranı üzerinde can kutucuğu sayesinde son olup bitenleri takip edebileceğiniz hoş bir uygulama.

MetroGram
Windows 8 MetroGram
MetroGram sade bir Instagram uygulaması.Denemeye değer.Diğerlerine göre daha hızlı.

1 yorum :

  1. Adsız16:21

    Instagramı zaten kullanıyordum bu daha da yararlı oldu windows 8 de.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...