facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Tek Bir Uygulama İle Birden Fazla Araç Kullanın (Toolbox)

Windows 8 Toolbox
Bir uygulama ile birden fazla aracı kullanmak istemez misiniz ? Toolbox size bu imkanı veriyor.Bu uygulama nedir ve ne işe yarar beraberce inceleyelim.Toolbox Windows 8 üzerinden faklı uygulamalar kullanmadan tek  bir uygulama ile birden çok aracı aynı anda yani tek pencerede kullanma imkanı sağlayan bir verimlilik uygulamasıdır.Toolbox'u buradan indirebilirsiniz.Ya da mağaza üzerinde verimlilik kategorisinde bulabilirsiniz.Mağaza üzerinde arama yapmak için buradaki yazıma göz atın.
Windows 8 Toolbox
Toolbox size bir defada altı aracı çalıştırma imkanı sağlayarak verimliliğinizi artırmayı vadediyor.Şuan için dokuz araç bulunan uygulamada ileride bu araç sayısının artacağından şüpheniz olmasın.Web tarayıcısı, Hesap makinesi, Birim dönüştürücü, Facebook, Ses kaydetme, Dünya saati, Hava durumu, Geri sayım Alarm, Resim çizme araçları uygulamanın size sunduğu nimetlerdir.Bir yanda Facebook üzerinde bildirimlere bakarken diğer yandan İnternet'te gezebilirsiniz.Bu şekilde uygulamalar arası geçiş yapmanıza gerek kalmıyor.
Windows 8 Toolbox
Ekranı bire, ikiye, üçe, dörde ve altıya farklı şekillerde bölerek araçları sıralayabilirsiniz.Ekrana yerleştirdiğiniz  araçların sıralamasını kaydedebilirsiniz.Dilerseniz kendinize göre ekranı parçalara bölebilirsiniz.
Windows 8 Toolbox
Toolbox müthiş bir araçtır.Eksik olan tek şey uygulamaların çeşitliliğidir.Örneğin Twitter uygulaması henüz yok.Ama yakında uygulama sayısı artacaktır.Şuan bile vazgeçilmez uygulamalarının arasında yer alacaktır.Uygulamaları birleştiren programlar kullanıcılara rahatlık sağlar.Toolbox ile bu akın başladı.Uygulamanın Türkçe dil desteği ne yazık ki henüz yok..İyi bloglar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...