facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Metro Başlangıç Ekranı İkon Paketleri İndir

Windows 8 mağazadan indirdiğiniz uygulamaların ikonları görsel olarak göze hitap eder ve belirli bir uyum içindedir.Ama yüklenen standart programlar ve dosyalar bu görüntüyü bozar.Bu yazıda yüzlerce ikon paketini indirebilirsiniz.Daha sonra başlangıç ekranı üzerine daha kolay simge eklemek için ufak bir program paylaşacağım.
Windows 8 Metro İkonlar
Windows 8 Metro başlangıç ekranı için bu ikon paketini resimlere sığdırmak mümkün değil.İkon paketinin içinde 678 tane ikon bulunmaktadır.Bunlar 256x256 pixsel ICO ve 512x512 PNG boyutunda ikonları barındırır.Tüm liste daha kolay bulmanız için kategorilere ayrılmıştır.İndirmek için buraya tıklayın.
Windows 8 Metro İkonlar
Başka bir dev paket daha.Bu paket Windows 8 için 256x256 ICO ve 512x512 PNG olmak üzere tam olarak 135 tane ikon içeriyor.İndirmek için buraya tıklayın.
Windows 8 Metro İkonlar
Bu paket metro tarzı 1300 simge içerir.Simgelerin ICO ve PNG uzantıları olduğu gibi siyah, beyaz ve mavi seçenekleri de mevcuttur.Aynı zamanda kategorilere ayrılmıştır.İndirmek için buraya tıklayın.
Windows 8 Metro İkonlar
Farklı uygulamalar ve İnternet için 60 adet PNG uzantısında küçük bir ikon paketi.İndirmek için buraya tıklayın.Boyutu da çok düşüktür.

1 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...