facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Kilit Ekranı Üzerine TuneUp IncrediLock İle Not Bırakın

Windows 8 TuneUp IncrediLock
Yine size güzel bir uygulama tanıtmak istiyorum.Windows 8 kilit ekranına önemli notlarınızı bırakmak istemez misiniz ? Bilgisayarımızı açtığımızda ya da başından bir süre kalkıp tekrar geldiğimizde hep karşılaştığımız ekran kilit ekranıdır.Windows 8 bize kilit ekranına arka plan koyma imkanı veriyor.Bu şekilde göz zevkine hitap eden bir kilit ekranına sahip olabiliyoruz.Şimdi tanıtacağım ufak uygulama ise hem size yüzlerce kilit ekranı resmi kullanma imkanı tanıyor hemde kilit ekranına not kağıdı bırakmanızı sağlıyor.
Windows 8 TuneUp IncrediLock
Uygulamanın ismi TuneUp IncrediLock.Windows 8 mağazadan indirebilirsiniz.Mağazadan indirmeden önce incelemek için buraya bakın.Mağaza üzerinde uygulamayı göremiyorsanız, tüm uygulamaları açmak için buradaki yazımı inceleyin.TuneUp IncrediLock bir fotoğraf uygulaması.Zaten fotoğraf kategorisinde bulunuyor.Kilit ekranına yüzlerce Arka plan eklemenizi sağlıyor.Ama en önemli işlevi resmin üzerine not bırakabilmektir.
Windows 8 TuneUp IncrediLock
Öncelikle TuneUp IncrediLock uygulamasını açarak beğendiğiniz bir duvar kağıdını kilit ekranınız için seçin.Windows 8 TuneUp IncrediLock
Daha sonra " Edit Sticky Note Widget" bölümüne girerek notunuzu düzenleyebilirsiniz.Yalnız not üzerindeki font hiç hoşuma gitmedi.Ne yazık ki bu fontu değiştiremiyoruz.Ama yinede yararlı bir uygulamadır.Başka özellikleri de bulunuyor.Onları da keşfetmek sizin işiniz.:) Umarım işinize yarar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...