facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Judge Dredd vs Zombies Oyunu

Windows 8 Judge Dredd vs. Zombies
İşte Windows 8'e gelen harika bir oyun daha.Daha önce size iki mükemmel oyun tanıtacağımız söylemiştim.İlki buradaki Guns 4 Hire oyunuydu.Onu ne yazık ki çok zorladığı için hala bitiremedim.Şimdi tavsiye edeceğim oyunun ismi "Judge Dredd vs. Zombies".Oyunu Windows 8 mağazadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Mağazada arama yapmak için buradaki konuya bakın.İsminden de anlaşılacağı gibi kahramanımız Dredd zombilere karşı savaşıyor.Ve biz ona bu konuda yardımcı oluyoruz.
Windows 8 Judge Dredd vs. Zombies
Oyunun grafiklerinin ne kadar müthiş olduğunu gösterebilmek için yukarıdaki resmi yakın aldım.Oyun 3D ve grafikler gerçekten çok güzel.Aslında bu yeni bir oyun değil.Daha önce Android işletim sistemine sahip telefonuma bu oyunu ücretsiz olarak indirmiştim.Ama hiç beğenmemiştim.Çünkü dokunmatik ekranda kontroller çok zordu ve ekran küçük olduğu için oyundan keyif alamadım.Ama Windows 8 üzerinde bu oyun bende bağımlılık yaptı.Klavyede W,A,S,D tuşları ile yönlendirme "R" tuşu ile silah doldurma ve "Enter" tuşu ile ateş edebiliyorsunuz.Kazandığınız paralarla silahlarınızı geliştirerek diğer turlarda daha rahat zombi öldürüyorsunuz.Zombileri geliştirdiğim pompalı tüfekle vurmak bana o kadar keyif verdi ki saatlerce başından kalkamadığım zamanlar oldu.
Windows 8 Judge Dredd vs. Zombies
Sanırım oyunun menüsünde bir bozukluk var.Bu yüzden neyin ne olduğunu deneme yanılma ile bulmanız gerekecek.Bunun dışında Dredd vs. Zombies mutlaka denemeniz gereken bir oyundur.Şiddetle tavsiye ederim.İyi bloglar.. 

7 yorum :

 1. Adsız21:14

  Hocam, bu uygulamaları market de bulamıyorum, o dediğin ayarları da yaptım birsey farketmedi, Windows release preview and media center, denem sürümü hürriyet haber a haber falan hic birisi yok markette. Web arama yapınca bunların web sayfalarını buluyorum ama indir butonu gözükmüyor, markette görüntüle diyor, sizin bölgede kullanılamaz gibilerinde yazı cıkıyo, nedir bir bilgin varsa yardımcı ol, yoksa uygulamaları koyup da bizi heveslendirme hacı burda. Cevabın olursa buraya konu açsan iyi olur, yoksa aha bu mailim hacı basdrertt@gmail.com Hadi kolay gelsin

  YanıtlaSil
 2. Adsız, bu soru sürekli bana soruluyor ve ben tam cevabı bilmiyorum.Ama iki tezim var.Öncelikle aşağıda vereceğim bağlantıdaki ayarı yapıp bu oyun uygulamasının gözüküp gözükmediğine bakın.

  http://www.windows8li.com/2012/10/windows-8-magaza-uzerindeki-tum.html

  Eğer gözükmüyorsa Sanırım yayın öncesi sürüm kullandığınız için göremiyorsunuz.Kararlı sürümü kurmanızı tavsiye ederim.Cevabı olumlu ya da olumsuz yazarsanız sevinirim.Olumsuz olursa çözüm üretiriz.Böyle agrasif yorumlar yapmayın ama..

  YanıtlaSil
 3. Adsız22:27

  win8 internetteki paralı iletişimin yeni ve en acımasız ayağına geçiştir. Hızlı stabil ve basit arayüzle orta ve alt düzey kullanıcının doğrudan cebini hedefleyen bir temel yapıdır. Bu hedef kitle zaten cep telefonu iletişimi tipiyle bu tarz market yapısına alıştırılmış ve özendirme hala devam etmektedir. Bu bir test sürümüdür. Kabul edlebilirlik test edilmektedir. Büyük bir ihtimalle yakın bir zamanda büyük davalar açılacak ve uzun mahkeme süreçleri yaşanacak ardından gelen süreçte microsoft önemli geri adımlar atacak olsa da o süreçte elde ettikleri ve daha sonrası için epey elde edilmiş yeni kazanç kapıları edinecektir. Media Center ücreti ilk test aşamasıdır. Ardından bu tip forumlarda da desteklenerek süren uygulama alımları ve bağımlılıklarıyla bir ebeveyn kredi kartlarıyla ortalıkta para harcayan 13 - 25 yaş gurubu saf genç mağdurumuz olacak. Daha sonra onlarca yüzlerce bilgisayar kullanıcısı olan büyük firmalara yönelinilecek. Microsoft inat ederse. firmalar hldingler kendi işletim sistemlerini yazdırmaya başlayacak (ki microsoftun sonu olur bu hal ) bil amca doymayan açlığına kısa bir süre ara verecek.. başka türlüsünü düşünebilecek kadar saf olmayınız lütfen..) Zaman basit bir kavramdır yaşanır ve görülür .. saklayın bu yazıyı .)

  YanıtlaSil
 4. Adsız, yorumunuz çok mantıksız.Android ve İos için kimse para tuzağı demiyor.Windows 8'in onlardan farkı nedir ? Windows 8 üzerinde en az android ve ios kadar ücretsiz uygulama vardır.Paralı uygulamaları ya da uygulamaların paralı versiyonunu kimse size zorla alıp kullandırmıyor.Burada sizinle paylaştığım uygulamaların hepsi ücretsizdir.Ayrıca yukarıdaki oyunda ücretsizdir.

  Yanlış düşünüyorsunuz.Üreticinin uygulama marketini geliştiricilere açması ve bazı uygulamaların paralı olması kesinlikle kaliteyi ve kullanım oranını arttıracaktır.Bu her zaman böyle olmuştur.Bizim milletimiz kaliteye ulaşmak için cebinden üç kuruş para çıkartmayı ios ve android ile öğrenmiştir.

  Yorumum yanlış anlaşılmasın.Ben demiyorum ki ücretli uygulamaları kullanın.Android telefon kullanıyorum şimdiye kadar paralı bir uygulama kullanmadım.Windows 8 kullanıyorum paralı bir uygulama satın almadım.Çünkü buna gerek yok.Benim gibi bir çok kullanıcı da satın alma gereksinimi duymadan paralı uygulamaların alternatifi ücretsiz bir çok uygulamadan yararlanabilir.

  YanıtlaSil
 5. Adsız17:17

  Evet hocam o verdiğin ayarları da denedim, yine bir sonuç çıkmadı, son çare 8 pro yüklemek gibi gözüküyor. Neyse önceki yorumda ki üslup için kusura bakma bir sinir ile yazılmış. Faydalı bilgilerin için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  YanıtlaSil
 6. Adsız21:13

  Evet hocam pro kurdum simdi uygulamaları indirebiliyorum, demekki release preview da sıkıntı var. Neyse bu sorunu yaşayanlara yardımcı oluruz belki. İyi calışmalar

  YanıtlaSil
 7. Sayende öğrenmiş olduk hocam.Uygulama ile ilgili yazılarımda belirtirim artık.Olduğuna sevindim, iyi bloglar.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...