facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Android Telefonunuzu Kulaklık Olarak Kullanın

SoundWire
Windows 8 üzerinde Android işletim sistemli telefonunuzu kulaklık olarak kullanmak ister misiniz ? Böyle bir şey arıyordum ve çok güzel bir uygulama keşfettim.Uygulama sayesinde Windows 8 üzerinde çalan sesleri aynı anda telefonda dinleyebiliyorsunuz.Tabi telefonunuzun kulaklığını takarak bir nevi kablosuz kulaklığa sahip olmuş oluyorsunuz.Programın ismi SoundWire.Programı indirmek için üreticinin İnternet sitesini buradan ziyaret edin.Aynı zamanda Android işletim sistemine sahip telefonunuza da marketten bir uygulama indirmeniz gerekiyor.Onun içinde SoundWire programının ücretsiz versiyonunu buradan telefonunuza indirin.
SoundWire
Programı indirdiğinizde "Server address" kısmında local adresiniz gözükecektir.
SoundWire
Android telefonunuza indirdiğiniz SoundWire programının "Server" kısmına adresi yazın ve logoya tıklayın.Hemen bağlanacaktır.Yalnız seste gecikme olduğunu fark ettim.Bunu düzeltmek için telefon üzerinde SoundWire programının ayarlarına girip "Audio buffer size" ayarını ses birebir aynı olana kadar düşürün.Windows ve Android'i buluşturan bu tarz programları keşfettikçe sizinle paylaşmayı düşünüyorum.İyi bloglar.

1 yorum :

  1. elinize sağlık, çok faydalı bir paylaşım olmuş. ufak bir anektod da ben ekleyeyim; https://buypasa.com da şu an ciddi indirimler var kulaklıklarda. almayı düşünenler varsa mutlaka baksın derim.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...