facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Yükseltme Yardımcısı İle Sisteminizi Yükseltin

yükseltme
Windows 8 kararlı sürüm 26 ekim'de resmen satışa sunuldu.Artık Windows 8 kullanmaya başlayabilirsiniz.Kullanıcıların bir çoğu mevcut işletim sistemlerinden Windows 8 yükseltmesi yapmak isteyecektir.Bu durumda haklı kaygılarınız olabilir.Acaba donanımınız Windows 8 işletim sistemi için uygun mu ? Kurulu yazılımlarınız uyumlu mu ? gibi sorularınız olabilir.
Windows 8 yükseltme yardımcısı
Bu evrede devreye Windows 8 yükseltme yardımcısı giriyor.Donanım ve yazılımlarınızın yeni işletim sistemi ile uyumlu olup olmadığını test edebilirsiniz.Windows 8 yükseltme yardımcısını buradan indirebilirsiniz.Türkçe dil desteği bulunuyor.Yükseltme yardımcısını çalıştırdığınızda donanım ve yazılımlarınızın denetlenmesi için ona bir kaç dakika zaman verin.
Windows 8 yükseltme yardımcısı
Özellikle sürücüler için çok yararlı bir uygulamadır.Windows 8'i satın almadan önce mutlaka yükseltme yardımcısını çalıştırmanız gerekiyor.Mevcut işletim sistemi üzerinde çalışan uygulama size uyumlu ve uyumsuz donanım ve yazılımlarınızı ayrıntılı olarak gösterebiliyor.
Windows 8 yükseltme yardımcısı
Yukarıdaki gibi ayrıntılı raporu görüntüleyebilme imkanınız var.Gözden geçirmeniz gereken ve uyumlu olarak iki başlıkta Windows 8 yükseltme için bilmeniz gerekenler toplanacaktır.Burada dikkat etmeniz gereken bir husus var.Windows 8'de araçlar kaldırılmıştır.Diğer işletim sistemlerinde bu araçlar bulunduğu için gözden geçirmeniz gereken kategoride araçlarda bulunacaktır.Bunu dikkate almayın.İyi bloglar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...