facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Son Kullanma Tarihi Öğrenme

windows 8 son kullanma tarihi
Microsoft, geçtiğimiz günlerde son test sürümünü indirilmeye sundu.Windows 8 Yayın Önizleme olarak bilinen, ekim 2012'de çıkarılacak nihai sürümden bir önceki sürümü bir çoğumuz denedi.Her test sürümünün geçerliliği sınırlıdır.Bu sürümleri sonsuza kadar kullanma hakkı tüketicilere tanınmamıştır.Peki bu test sürümlerinin son kullanma tarihini nasıl öğrenebiliriz ? Bu yazıda buna değineceğiz.Çok basit bir şekilde kulanmış olduğumuz test sürümünün son kullanma tarihini öğrenebiliriz.
windows 8 son kullanma tarihi
Önceki Windows sürümleri gibi Windows 8'inde son kullanma tarihini öğrenmemiz için bir yol vardır.Bu uygulamanın ismi "winver.exe"dir.Uygulamalarda hızlı bir arama yaparak bulabiliriz.(Win + F)'e basın, ardından arama kutusuna "winver" yazın.Filtre olarak uygulamaları kullanın ve çıkan uygulamayı açın.Yukarıda gördüğünüz gibi işletim sistemi değerlendirme kopyası geçerlilik süresi 16.1.2013'tür. Windows 8 Yayın önizleme'den farklı bir test sürümü kullanıyorsanız son kullanma tarihi farklı olabilir.

1 yorum :

  1. Adsız17:02

    bilgisayarın tarihini geri alırız çalışmaya devam eder...
    denenmiştir.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...