facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 NET Framework 4.5 Release Candidate İndir

Windows 8 Yayın Önizleme sürümünün çıkması ile Windows 8 uyumlu NET Framework 4.5 Release Candidate yayımlandı.Net platformunda yazılan programları çalıştırmanız için gerekli bir programdır.Bazı programlar NET Framework yüklenmeden çalışmazlar.Bazı Web sayfalarını görüntülemek için Flash player kurmanız gibi bir şeydir bu.Her bilgisayar kullanıcısının bir gün mutlaka tanıştığı NET Framework 4.5 Release Candidate'ı indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.Yeni güncellemeler eklenmiştir.Windows 8 Metro tarzı uygulamalar yazılabilir.Aşağıda daha detaylı anlatım bulabilirsiniz.
Windows 8 NET Framework 4.5 Release Candidate İndir
NET Framework, Microsoft tarafından geliştirilen, açık internet protokolleri ve standartları üzerine kurulmuş komple bir uygulama geliştirme platformudur.Buradaki uygulama kavramının kapsamı çok geniştir. Bir masaüstü uygulamasından bir web tarayıcı uygulamasına kadar her şey bu platform içinde düşünülmüştür ve desteklenmiştir.

Bu uygulamaların birbirleriyle ve geliştirildiği ortam farketmeksizin dünyadaki tüm uygulamalarla iletişimi için kolayca web servisleri oluşturulmasına imkân verilmiştir. Bu platform, işletim sisteminden ve donanımdan daha üst seviyede taşınabilir olarak tasarlanmıştır.

.Net mimarisi, ortak bir yürütme ortamı (runtime environment), ortak bir değişken tür sistemi, ve birbirleriyle bağlantılı kütüphanelerden oluşur.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...