facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 USB'den Kurulum İçin Boot Etme (WiNToBootic)

WiNToBootic
Windows kurulumdan USB kullanarak kurulum yapma git gide yaygınlaşmaktadır.Şuan hala popüler olan CD ve DVD kurulumları çok yaygın kullanılsa da USB kurulum çok daha güvenli ve hızlı olduğu için bilinçli kullanıcılar bu yolu seçmektedir.Tabiki DVD kurulumun daha çok tercih edilmesinin bir nedeni de USB kurulum için açılış desteğinin eski bilgisayarlarda olmamasıdır.Daha önce burada ve şurada Windows 8'i Usb'den kurmak için gerekli olan boot etme programları paylaşmıştım.Şimdi bunlara alternatif olarak bir program daha paylaşmak istiyorum.Programımızın ismi WiNToBootic.Program .iso dosyalarını Usb belleğinize boot etmenizi sağlıyor.Diğer alternatif programların aksine daha hızlı ve daha kullanışlıdır.Windows 8'i bu program ile Usb'ye boot edebilirsiniz.Ama dilerseniz diğer tüm .iso dosyalarını da bu program aracılığıyla Usb'ye açabilirsiniz.WiNToBootic programını İndirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.
WiNToBootic
Programın kullanışı oldukça basittir.Yalnız sisteminizde Net framework yok ise program kurulum sırasında bunu İnternet üzerinden yüklemenizi istiyor.Gerekli yazılımı yükleyin ve programı çalıştırın.USB belleğinizi seçin ve bilgisayarınızdan Windows8.iso dosyasını bulun ve gösterin.Program ilk olarak Flash belleğinize hızlı bir format atacaktır.
WiNToBootic
Daha sonra kurulum adımlarının bitmesini bekleyin.Bu işlem biraz uzun sürebilir.İşlem devam ederken siz arka planda çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

10 yorum :

 1. Adsız07:55

  teşekürler

  YanıtlaSil
 2. Adsız21:36

  teşekkürler işe yaradı

  YanıtlaSil
 3. hocam yapıyorum olmuyo hemde program çok yapmacık hiç tavsiye etmek kaspersky virüs buldu trojan virüsü

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sürekli kullandığım en sorunsuz boot etme programıdır.Tarama yapıldı virüs falan yok.Kaspersky tehlike olarak algılamıştır belki.Diğer bir çok programın günahını aldığı gibi.

   Sil
 4. bı kalıp bulmayın beyler gayet guzel ve kullanıslı bır program emege saygı bıraz admın guzel paylasım olmus

  YanıtlaSil
 5. Adsız18:20

  Kardeş sen nasıl bir insansın bir anlatım yapmıssın yok şuradan yok buradan sitede gezdirmek için bi tarafını koymussun ortaya resmen.

  YanıtlaSil
 6. Adsız17:08

  Çalışmıyor boş yere indirmeyin. Windows 8 ve altı için belki çalışıyordur ama 8.1 için hata verdi olmadı.

  YanıtlaSil
 7. http://www.leawo.org/tutorial/copy-dvd-to-usb-drive.html

  YanıtlaSil
 8. Harika açıklama. Sorunsuz çalıştırdım. "Adsız" isimli kişi öncelikle adınız soyadınızı yazınız. "Çamur at izi kalsın" politikası uygulamayınız. Beceremedin çamur atıyorsun. Hiç bir sorun yok. Yayımlayan arkadaşımıza gönülden teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 9. Adsız13:50

  8.1 için yapmıyor

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...