facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Game Booster ile Oyunlardan Yüksek Performans Alın

Game Booster 3 oyun oynamadan önce gereksiz Windows 8 Arka plan hizmetlerini kapatır, Ram performansını arttırmak için belleği boşaltır ve sistemi en iyi duruma getirir.Bu sayede oyundan tam performans almanıza yardımcı olur.Oyun güçlendirici olarak bilinen bu yazılım kaliteli bir firma olan IObit tarafından üretilmiştir.Ve bir çok oyuncu, oyuna girmeden önce bu programı kullanmaktadır.Yeni sürüm Windows 8 desteklidir.Ayrıca en büyük yeniliği artık Cpu ve HDD sıcaklığı ölçüyo olabilmesidir.Game Booster 3 performansı arttırarak sisteminizi oyun için hazırlar.
Eğer oyunlarda yavaşlama ya da donma istemiyorsanız bu programı kullanmalısınız.Program Arka plandaki uygulamaları kapatıp sisteminizi optimize ederek oyunlardan en yüksek performansı almanızı sağlayacaktır.Bu programı kullanarak bilgisayarınızı gereğinden fazla yormamış olacaksınız.Windows 8 destekli Game Booster programını indirmek için buradaki resmi sayfayı ziyaret edin.

4 yorum :

 1. Oyunlar pc'yi çok yoruyor ve bu program umarım işime yarar hemen deneyecegim :) teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Adnan, En'ler arasında olan advanced system care programının üreticisi IObit firması tarafından çıkartılmış bir optimasyon programıdır.Ve uzun zamandır oyuncular tarafından kullanılıyor.Performans arttırdığı testlerde kanıtlanmış, kaliteli bir oyun optimasyon programı.

  YanıtlaSil
 3. Adsız16:44

  bu program bi halta yaramıyo kendinizi kandırmayın bu size enfazla 20-30 mb kazandırır. oda oyunda hiç bir fark yapmaz.

  YanıtlaSil
 4. Adsız, performasn oynanan oyunun en düşük sistem gereksinimi kadar bilgisayarlarda ancak gözle görülebilir derecede yüksek olur.Ama eğer sistemin çok yüksek ise, oynadığın oyunun en yüksek sistem gereksinimi kadar güçlü bir bilgisayara sahip isen tabi ki gözle görülür bir iyileşme farketmek mümkün olmaz...

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...